مرکز فیلم عربی تهیه کنندگان محمد الحمود و رند بیروتی را برای پیوستن به آزمایشگاه روتردام انتخاب می کند

[ad_1]

مرکز فیلم های عربی فاش کرده است که محمد الحمود تهیه کننده فیلم سعودی و رند بیروتی همتای اردنی وی را به عنوان بخشی از آزمایشگاه روتردام انتخاب کرده است.

آزمایشگاه روتردام در تاریخ 1-5 فوریه برگزار می شود و به عنوان بخشی از جشنواره بین المللی فیلم روتردام (IFFR) برگزار می شود.

این به عنوان بخشی از همکاری بین مرکز فیلم های عربی و آزمایشگاه روتردام است که در سال 2016 آغاز شد و به مشارکت چندین تولید کننده عرب در کارگاه معتبر کمک کرد.

محمد الحمود یک تهیه کننده فیلم سعودی است که خانه تولید فیلمهای آخرین صحنه ریاض را که در زمینه تولید مقالات مستند ، مستند و فیلم کوتاه تخصص دارد ، تأسیس کرد.

اولین فیلم این شرکت “آخرین بازدید” توسط كارگردان عبدالمحسن آلدهابان بود كه اولین فیلم عربی انتخاب شده در مسابقه شرق غرب در جشنواره بین المللی فیلم كارلووی واری بود. وی همچنین به عنوان برنده جایزه هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم مراکش انتخاب شد.

این شرکت چندین فیلم برنده جایزه را تولید کرده است ، از جمله Ertidad ساخته محمد الحمود که اولین فیلم سعودی در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کلرمونت فراند است.

رند بیروتی در چندین مدرسه و سمینار شرکت کرده است ، از جمله Berlinale Talents ، Beirut Talent ، Film Leader Incubator Asia ، پردیس مستند ، مدرسه مستند لوکارنو و آکادمی Ji.hlava.

او در حال حاضر مشغول کار بر روی اولین مستند بلند خود به نام درباره آنها به آنها بگویید که جایزه مجله سینمای عرب را در جشنواره فیلم قاهره ، بخشی از جشنواره بین المللی فیلم قاهره (CIFF) به وی اهدا کرد.

آزمایشگاه روتردام که توسط سینمارت برگزار شده است ، امسال به عنوان بخشی از جشنواره فیلم روتردام (IFFR) به طور عملی راه اندازی می شود.

آزمایشگاه روتردام ، یک سمینار آموزشی پنج روزه برای تولیدکنندگان آینده دار نوظهور از سراسر جهان ، مکانی را برای بیش از 74 تولید کننده از بیش از 40 کشور ارائه می دهد.

هدف از این سمینار فراهم آوردن ابزارهایی برای ساخت و توسعه یک شبکه بین المللی برای متخصصان نوظهور است. هدف آن ایجاد اعتماد به نفس و مهارت در جهت گشتن در دنیای تأمین مالی ، فروش و توزیع فیلم بین المللی است.

مرکز فیلم های عربی (ACC) یک سازمان غیرانتفاعی است که در آمستردام ثبت شده است و توسط راه حل های MAD در سال 2015 تاسیس شده است.

ACC یک بستر تبلیغاتی بین المللی برای سینمای عرب است که از طریق تعدادی از رویدادهایی که برگزار می کند ، دریچه حرفه ای برای ارتباط با همکاران در سراسر جهان به صنعت فیلم ارائه می دهد. ACC همچنین فرصتهای شبکه را با نمایندگان شرکتها و م institutionsسسات متخصص در تولید مشترک و توزیع بین المللی و غیره فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *