مرگ ماتیس کیولنیکس: دروازه بان کت های آبی کلمبوس به دلیل آسیب دیدگی قفسه سینه در اثر انفجار آتش بازی ، لیز نخورد

[ad_1]

کلمبوس ، اوهایو – یک مقام پزشکی در میشیگان گفت که کالبد شکافی نشان داد که ماتیس کیولنیکس ، دروازه بان کت های آبی کلمبوس ، در اثر آسیب قفسه سینه در اثر انفجار اشتباه آتش بازی خمپاره و نه سقوط ، جان خود را از دست داد ، مقامات قبلا گفتند.

پلیس در نووی ، میشیگان ، گفت که آتش بازی به سبک خمپاره اندکی کج شده و یکشنبه شب شروع به شلیک به سمت مردم در این نزدیکی کرد. ستوان پلیس جیسون مایر گفت: کیولنک 24 ساله در وان آب داغ بود و سعی داشت با چند نفر دیگر فرار کند.

مایر گفت ، آتش نشانی و EMT اندکی پس از ساعت 10 شب به منزل شخصی رسیدند و او را به بیمارستان منتقل کردند ، در آنجا اعلام شد که وی فوت کرده است. دفتر تخصصی پزشکی شهرستان اوکلند نتایج اولیه کالبد شکافی را بعد از ظهر روز دوشنبه اعلام کرد.

قبل از کالبد شکافی ، پلیس گفته بود که کیولنکس هنگام فرار از نمایش آتش بازی معیوب ، لیز خورده و سرش را به بتن ضرب کرده است.

مایر گفت: “در حال حاضر ، ما تقریباً مطمئن هستیم که این یک حادثه غم انگیز است.”

فدراسیون کت های آبی و فدراسیون هاکی لتونی مرگ کیولنیکس را اعلام کرده اند ، باشگاه NHL اعلام کرده است که این نتیجه یک مصدومیت آشکار سر در یک سقوط است. در بیانیه تیم اشاره ای به آتش بازی نشده است.

مدیر کل کلمبوس ، جارمو ککالاینن در توئیتر خود نوشت: “زندگی بسیار گرانبها است و می تواند بسیار شکننده باشد. امروز عزیزان خود را در آغوش بگیرید. RIP ماتیس ، بسیار دلتنگ خواهید شد” جان دیویدسون ، رئیس عملیات هاکی Jackets Blue ، آن را “زمان ویرانگر” خواند تیم.

وی گفت: “کیوی یک جوان استثنایی بود که هر روز به استقبال او می آمد و همه با لبخند و تأثیری که در طی چهار سال حضور در سازمان ما داشت فراموش نمی شوند.”

نیک فولیگنو ، کاپیتان سابق جلیقه های آبی در توئیت خود نوشت: “چه ضرر غم انگیزی برای همه ما که او را شناختیم و برای خانواده اش فکر و دعا کردیم.” “بهشت جهنم دروازه بان خوب و مرد بهتری را به دست آورد … خیلی زود است.”

دیوید ساوارد ، مدافع پیشین کلمبوس ، این موضوع را از Foligno آموخت.

ساوارد به فرانسه گفت: “این بیداری وحشیانه امروز بود.” “او بچه خوبی بود و استعداد زیادی داشت که سال آینده یا در آینده در تیم خواهد بود. این بسیار ناراحت کننده است.”

مرگ کیولنیکس در آستانه بازی 4 فینال جام استنلی در مونترال رخ داد ، جایی که تامپا بای لایتنینگ دوشنبه شب شانس قهرمانی در برابر کانادایی ها را داشت.

گری بتمن ، نماینده کمیسیون NHL ، گفت که “عشق به زندگی و علاقه کیولنیکس به بازی کاملاً از دست تمام کسانی که خوش شانس بودند که او را به عنوان یک هم تیمی و دوست داشته باشند ، خواهد بود.”

فدراسیون هاکی لتونی مرگ کیولنیکس را “خسارتی بزرگ نه تنها برای هاکی لتونی ، بلکه برای کل ملت لتونی” خواند.

اخیراً ، کیولنیکس بهار امسال در مسابقات جهانی هاکی روی یخ نماینده لتونی بود که در آن چهار بازی انجام داد. او فصل گذشته دو بازی برای کت های آبی و هشت بازی برای کلیولند هیولا لیگ هاکی آمریکا انجام داد.

کیولنیکس در ریگا ، لتونی متولد شد و در ماه مه 2017 با آبی پوشان به عنوان بازیکن آزاد قرارداد امضا کرد و در کل 8 بازی برای این باشگاه انجام داد. او در صورت معامله با جوناس کورپیسالو یا الویس مرکلیکینز ، فصل بعد دروازه بان شماره 2 در نظر گرفته شد.

کیولنیکس سه شنبه گذشته در کورس اتومبیلرانی Mid-Ohio در لکسینگتون به عنوان مهمان الکساندر روسی راننده IndyCar حضور داشت.

روسی روزی را اعلام کرد که در ماه نوامبر با باخا 1000 در مکزیک مسابقه می دهد و کیولنیکس با کمک هوندا ریج لاین در اطراف اوهایو مرکزی سوار می شود تا به پیشرفت روسی و یکشنبه کمک کند.

روسی در توئیتی نوشت: “این ضربه سختی می خورد.” “دعا برای خانواده و تیم.”

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *