مسابقات جهانی هندبال مردان 2021: مصر چه خبر؟

[ad_1]

به دلیل تسریع سریع موارد جدید ویروس کرونا (COVID-19) در کشور ، چند روز قبل از شروع مسابقات جهانی هندبال مردان در مصر ، وضعیت عدم اطمینان بر صحنه حاکم بود.

بسیاری از جام های جهانی ، به ویژه بازی های المپیک توکیو ، زودتر به تعویق افتاد و فیفا دوره های 2021 جام جهانی 20 و 17 سال مردان را لغو کرد.

مصر با وجود همه چالش های ناشی از همه گیری ، مصمم به میزبانی بیست و هفتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان مردان بود. این مسابقات از تاریخ 13 ژانویه با حضور 32 تیم برای اولین بار در تاریخ خود آغاز شد.

با ادامه این مسابقات تا پایان این ماه ، مصر به جهانیان پیام می دهد که می تواند با شرایط دشواری که جهان تجربه می کند همزیستی داشته باشد ، به خصوص پس از مسابقات همزمان با موج دوم COVID-19.

پیامی به جهانیان

هشام نصر ، رئیس فدراسیون هندبال مصر و رئیس کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی ، گفت که این مسابقات از نظر اقتصادی تأثیر منفی بر مصر نداشته است.

“این پیامی به جهانیان است که نشان دهنده توانایی ما در سازماندهی اولین قهرمانی بین المللی در برابر بیماری همه گیر ویروس کرونا است. برگزاری این مسابقات مانند دعوت عمومی از همه کشورهای جهان برای بازدید از مصر است. این بهترین تبلیغ ممکن برای گردشگری و سرمایه گذاری در مصر است “.

نصر خاطرنشان کرد: ترویج گردشگری در مصر در جریان این رویداد بین المللی هزینه بیش از هزینه این کشور را برای تهیه مسابقات خواهد داشت. “جام جهانی توسط تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان دنبال می شود. این موفقیت و تعالی ما را بسیار تأکید می کند. “

ارتقا Inf زیرساخت

وی افزود: توسعه و ساخت سالن های هندبال قبل از مسابقات افزودنی قوی در زیرساخت های ورزش مصر بود. مصر اکنون از زیرساخت های کارآمدی برای برگزاری سایر مسابقات قاره ای و بین المللی در ورزش های مختلف ، نه فقط هندبال برخوردار است. “

ترویج گردشگری

در حاشیه این مسابقات ، نصر توضیح داد که برنامه های تفریحی منظمی برای تیم های شرکت کننده در این رویداد در نظر گرفته شده است تا با جاذبه های گردشگری مصر آشنا شوند.

نصر همچنین اشاره کرد که مصر در واقع در حال آماده سازی برنامه های بزرگ گردشگری است ، اما باید آنها را به دلیل موج دوم COVID-19 محدود کند و ایمنی همه شرکت کنندگان در طول مسابقات را تضمین کند.

وی در پایان گفت: اعضای تیم های شرکت کننده از جاذبه های گردشگری مصر ابراز خوشحالی و شیفتگی کردند.
علاوه بر این ، محمد عید ، مدیر منطقه ای بازاریابی برای تعدادی از هتل ها و استراحتگاه ها ، تأیید کرد که گردشگری ورزشی نوع شناخته شده ای از گردشگری است ، اما در دوره قبلی هیچ تأکیدی بر آن نشده است.

وی به دیلی نیوز مصر گفت که این کشور تمرکز خود را بر روی این نوع گردشگری آغاز کرده است ، خصوصاً اینکه اخیراً میزبان تورنمنت های بزرگی است.

مدیر منطقه افزود: تیم های شرکت کننده در جام جهانی گردشگری مصر را در این دوره ارتقا دادند.
وی ادامه داد: “یک برنامه یکپارچه برای ارتقا tourism گردشگری از طریق مسابقات جهانی هندبال وجود دارد ، زیرا بخش گردشگری در واقع اولین ذینفع این مسابقات است.”

چندین تیم هندبال شرکت کننده در مسابقات جهانی هندبال عکس هایی از بازدید خود از مکان های باستان شناسی در مصر ، به ویژه اهرام جیزه منتشر کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *