مشارکت بالا در طرح تعویض خودرو در Go Green

[ad_1]

نمایشگاه Go Green ، اولین نمایشگاه در مصر از فن آوری های تبدیل وسایل نقلیه به انرژی پاک و جایگزینی مدل های قدیمی با نسخه های جدید ، در افتتاحیه آن شاهد فعالیت زیادی بود.

وزیر تجارت و صنعت ، نوین گاما گفت که این وزارتخانه خط داغی ایجاد کرده است که مصرف کنندگان می توانند از طریق شماره 16733 با آن تماس بگیرند ، که به تمام سوالات شهروندان پاسخ می دهد.

وزیر گفت قیمت اسقاط وسایل نقلیه بالای 20 سال ثابت است و دولت با توجه به شرایط خودرو مشوق هایی را در نظر گرفته است. وی افزود که این طرح برای مدت سه سال به قوت خود باقی خواهد ماند و به کسانی که مایل به تعویض وسایل نقلیه خود هستند می تواند مدت زمان طولانی تری را انجام دهند.

یاسر گابر ، سخنگوی وزارت صنعت و تجارت ، به دیلی نیوز مصر گفت که در اولین روز نمایشگاه ، علاقمندان فرم های خرید اتومبیل های جدید را پر می کنند.

در مرحله اول ، دولت قصد دارد 70،000 اتومبیل ، از جمله اتومبیل های شخصی و تاکسی ها را جایگزین یا تبدیل کند ، مرحله دوم و سوم از تعویض یا تبدیل 90،000 اتومبیل پشتیبانی می کند.

احمد فوزی ، نماینده بازاریابی خودروساز ایتالیایی فیات ، گفت این شرکت برای معرفی شهروندانی که می خواهند اتومبیل خود را به کار با گاز طبیعی تبدیل کنند ، در این نمایشگاه شرکت کرد.

فاوزی همچنین گفت که این شرکت چهار مدل با قیمت بین 210،000 EGP و 320،000 EGP ارائه می دهد.

کلانتر احمد ، مسئول مناقصات آژانس سوزوکی مصر ، گفت که این شرکت سه مدل خودرو ارائه کرده است.

بانک مرکزی مصر (CBE) اعلام کرده است که 15 میلیارد EGP برای جایگزینی وسایل نقلیه برای کار با دو سوخت اختصاص می دهد. بودجه از طریق بانک ها در دسترس خواهد بود و به صورت وام به افراد با نرخ سود 3 درصد ارائه می شود.

براساس این ابتکار ، به افرادی که مایل به تبدیل یا تعویض وسایل نقلیه برای کار با سیستم سوخت دوگانه هستند ، وام هایی اعطا می شود که اقساط آنها برای یک دوره بین 7 تا 10 سال پرداخت می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *