مصر ، امارات متحده عربی به کار بر روی یک بستر مشترک سرمایه گذاری ادامه می دهند

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هلا السعید با محمد حسن السویدی ، مدیر عامل شرکت هلدینگ توسعه ابوظبی (ADQ) و مدیریت ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

این نشست برای نظارت بر کار بستر مشترک سرمایه گذاری مصر و امارات متحده عربی برگزار شد. با حضور ایمن سلیمان ، مدیر اجرایی صندوق حاکمیت ثروت مصر (TSFE) ، که ال سعید رئیس آن است ، شرکت کرد.

این جلسه شامل بررسی مراحل کار و مشارکت TSFE و امارات در چندین پروژه ، تبادل نظر در مورد فرصت های سرمایه گذاری و به حداکثر رساندن بازده دارایی های پیشنهادی برای سرمایه گذاری بود.

وی همچنین در مورد مراحل عملیاتی و برنامه های پروژه های در حال انجام در خدمات بهداشتی ، صنایع دارویی ، توسعه املاک و مستغلات ، خدمات لجستیکی و حمل و نقل بحث کرد.

در این جلسه همچنین نتایج مطالعات برای جذب سرمایه گذاری کشورهای عربی و خارجی در پروژه های مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ال سعید عمق همکاری میان مصر و امارات را در همه زمینه ها ، به ویژه در اقتصاد گفت و بر تمایل مصر برای فعال سازی نقش بستر مشترک سرمایه گذاری برای استفاده حداکثر از فرصت های موجود تأکید کرد.

وزیر همچنین به اهمیت برگزاری جلسات دوره ای بین دو کشور و پیگیری مداوم برای اطمینان از دستیابی به اهداف مطلوب برنامه اقدام اشاره کرد. وی انتظارات خود را برای اعلام چندین پروژه تا پایان سه ماهه اول (Q1) سال 2021 متذکر شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *