مصر ، ایتالیا درباره همکاری در زمینه تحول دیجیتال ، خدمات پستی گفتگو می کنند

[ad_1]

عمرو طلعت ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مصر ، روز پنجشنبه گامبولو کانتینی ، سفیر ایتالیا در قاهره را پذیرفت تا راه های تقویت همکاری دو جانبه را در چندین زمینه مورد بحث قرار دهد ، معروف ترین آنها تحول دیجیتال و خدمات پستی است.

طی این جلسه ، طلعت تلاش های مصر را برای دیجیتالی کردن خدمات عمومی و معرفی نقشه های یکپارچه ای که به شهروندان امکان دسترسی به همه برنامه های یارانه را می دهد ، بررسی کرد. وی افزود: یک طرح آزمایشی برای ارائه خدمات مالی دیجیتال به شهروندان استان در استان پورت سعید اجرا شده است.

وزیر همچنین تأکید کرد که Egypt Post یکی از ارکان سیستم مالی دیجیتال این کشور است ، خصوصاً از آنجا که شبکه دفاتر پستی که در سراسر کشور گسترش یافته اند ، حق جا دادن معاملات مالی برای تعدادی کارت پرداخت دیجیتال را به دست آورده اند.

سفیر ایتالیا به نوبه خود توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایتالیا و روند فعلی ارتباطات ، فناوری اطلاعات و زیرساخت های دیجیتال را برای رسیدگی به تأثیرات اقتصادی همه گیر ویروس کرونا در سطح اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) بررسی کرد. .

وی افزود: ایتالیا دارای یک سیستم شناسایی دیجیتال است که به شهروندان امکان دسترسی آنلاین به خدمات مالی را می دهد.

کانتینی از تقویت همکاری بین م institutionsسسات fintech ایتالیا و Egypt Post استقبال کرد ، به روشی که به جامعه مصری در ایتالیا کمک می کند تا به راحتی معاملات مالی الکترونیکی را انجام داده و هزینه های اداری مرتبط را کاهش دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *