مصر ، که از قدرت بخش خصوصی برای دستیابی به برابری جنسیتی استفاده می کند: المشات

[ad_1]

رانیا المشات وزیر همکاری بین المللی مصر گفت که مصر از قدرت بخش خصوصی خود برای دستیابی به برابری جنسیتی استفاده می کند.

این اظهارات وزیر هنگام ورود وی به ریاض ، پایتخت عربستان سعودی ، برای شرکت در چهارمین دوره طرح سرمایه گذاری آینده (FII) ، ارائه شد.

این کنفرانس با هدف سازمان دادن یک بحث غنی و جهانی در مورد سیاست های آینده که به بسیج منابع و همکاری برای بهبود پایدار از بیماری همه گیر ویروس کرونا کمک می کند (COVID-19).

بیش از 140 رهبر بخش خصوصی ، سیاستمداران ، سرمایه گذاران و سایر ذینفعان ، به صورت مجازی و فیزیکی ، درگیر حمایت از چندجانبه گرایی هستند. در طول کنفرانس ، آنها همچنین توصیه های سیاست مربوطه را برای اطمینان از همکاری موثر و تولیدی در سازوکارهای سرمایه گذاری دولتی و خصوصی ارائه می دهند.

موسسه FII این کنفرانس را از 27 تا 28 ژانویه در مرکز همایش های بین المللی کینگ عبدالعزیز (KAICC) در ریاض برگزار می کند. یاسر الرمیان ، مدیر صندوق سرمایه گذاری عمومی و رئیس هیئت مدیره FII ، این کنفرانس را با چندین مرکز افتتاح خواهد کرد.

رویداد امسال تحت عنوان “نئو-رنسانس” برای تجدید نظر در اقتصاد جهانی همراه با بیماری همه گیر COVID-19 است.

این کنفرانس منجر به گفتگوی فراگیر و سازنده در مورد نقش قدرتمند بخش خصوصی در تحقق برابری جنسیتی خواهد شد ، با حضور وزیر المشات در دو جلسه.

عنوان اول تحت عنوان “چگونه مشارکت ها را تقویت کنیم تا واقعیت ژئوپلیتیکی غالب را منعکس کند” و عنوان دوم “راه حل های جامعه تجاری برای توانمندسازی زنان و دستیابی به برابری جنسیتی” است.

وزیر مصر با استفاده از قدرت بخش خصوصی برای دستیابی به برابری جنسیتی تأکید کرد که این کنفرانس به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای توسعه همکاری معنادار عمل خواهد کرد. آنها به دنبال بسیج منابع و تبادل ایده های بدیع خواهند بود.

در ژوئیه سال 2020 ، وزارت همکاری بین المللی ، به همراه مجمع جهانی اقتصاد و شورای ملی زنان در مصر (NCW) ، “بستن تسریع کننده تفاوت های جنسیتی” را آغاز کردند.

این ابتکار در نوع خود اولین مدل همکاری های خصوصی و خصوصی در آفریقا و منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) است. این هدف کمک به دولت ها و مشاغل جهت اقدام قاطع برای پر کردن ناهماهنگی اقتصادی بین دو جنس و افزایش مشارکت زنان در نیروی کار است.

همچنین به نظر می رسد که شکاف های جنسیتی را پر می کند ، زنان را در موقعیت های رهبری ارتقا می دهد و برابری قاطع در آینده کار را تضمین می کند.

نمونه کارهای وزارت همکاری بین الملل شامل حدود 34 پروژه به ارزش 3.3 میلیارد دلار است که برای دستیابی به اهداف برابری جنسیتی در حال اجرا هستند. بخشهای اصلی هدف عبارتند از: بهداشت و درمان که 20٪ از بودجه را دریافت می کند. آموزش (14٪) ؛ و شرکتهای خرد ، کوچک و متوسط ​​(15٪).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *