مصر از قابلیت های امیدوار کننده ای در زمینه مرکز داده برخوردار است: Netsync

[ad_1]

طبق گفته مصر ، به گفته تامر هدایت ، مدیر منطقه ای در اروپا و خاورمیانه برای گروه آمریکایی Netsync Network Solutions ، فرصت های امیدوار کننده زیادی در زمینه مراکز داده وجود دارد.

هدایت ، که همچنین عضو دپارتمان اقتصاد دیجیتال فدراسیون اتاق های بازرگانی مصر (FEDCOC) است ، گفت که صنعت مرکز داده یکی از مهمترین صنایعی است که به رشد اقتصادی کمک می کند. همچنین پشتیبانی از تحول دیجیتال را که دولت مصر به دنبال اجرای آن است فراهم می کند.

وی گفت: مصر از آنجا که این کشور بر روی نقشه کابل های زیردریایی جهانی برجسته است ، از توانایی بالایی در زمینه مراکز داده و شبکه برخوردار است.

مصر همچنین دارای برق است ، که یک عنصر اساسی در راه اندازی صنعت مرکز داده است.

علاوه بر این ، این کشور در حال مدرن سازی زیرساخت های فن آوری خود است ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طول سه سال گذشته تلاش های قابل توجهی برای توسعه آن انجام داده است.

هدایت تأکید کرد که دولت مصر برای رسیدن به هدف خود از تحول دیجیتالی گام های سریع برداشته است.

وی با بیان اینکه “ما تجربه زیادی در این زمینه داریم و امکان انتقال تجربه آمریکایی و خارجی در مصر در این زمینه وجود دارد” ، گفت: “ما همچنین شرایط لازم را داریم که به ما امکان می دهد به میهن خود ، مصر که برای ما عزیز است خدمت کنیم. “

وی تأکید کرد که در دو سال گذشته ، راه حل های شبکه Netsync توسعه در شورای همکاری خلیج فارس (GCC) و بازارهای آفریقا را آغاز کرده است. این اتفاق از طریق گروهی از پروژه های عالی رخ داده است که نشان دهنده توانایی های شرکت در این زمینه ، به ویژه در مصر ، عربستان سعودی و امارات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *