مصر اولین گفتگوی خود را در سال 2021 در مورد حکومتداری و توسعه پایدار برگزار می کندانستیتوی ملی حاکمیت و توسعه پایدار در مصر (NIGSD) روز دوشنبه اولین گفتگوی خود را در سال 2021 با موضوع حاکمیت و توسعه پایدار برگزار کرد.

این جلسه شامل مقدماتی عمومی در زمینه حکومتداری ، مبارزه با فساد و توسعه پایدار بود.

هالا ال سعید ، وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی و رئیس هیئت امنای NIGSD ، گفت که هدف این موسسه تسهیل رویه ها و تدوین قوانین مربوط به کار با نهادهای دولتی است.

این مسسه ، که واحد آموزش وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی است ، همچنین با هدف هماهنگی بین ذینفعان ذیربط ، چه در سطح مرکزی و چه محلی ، مطابق با استانداردهای خوب حکمرانی انجام می شود.

وی افزود که NIGSD همچنین برای نظارت و پیروی از موقعیت مصر در زمینه حاکمیت ، رقابت ، شاخص های پایداری منطقه ای و بین المللی کار می کند.

به عنوان بخشی از این ، با هماهنگی واحدهای مختلف دستگاه اداری دولتی ، یک استراتژی و برنامه اقدام ملی برای بهبود این امر تدوین می شود.

شریفه کلانتر ، مدیر اجرایی NIGSD گفت که این مسسه جلسات آگاهی بخشی در مورد حکومتداری و توسعه پایدار را برگزار می کند.

وی افزود ، این جلسات دو ماهه است که به صورت آنلاین برگزار می شود و برای همه کارمندان دستگاه های اداری دولتی ، بخش های دولتی و خصوصی و جامعه مدنی آزاد است.

در جلسات گفتگو چندین فعال فعال در اجرای سیاست های مربوط به حاکمیت و توسعه پایدار حضور دارند.

کلانتر افزود با تغییرات سریع در جهان و اقتصاد جهانی ، مدیریت منطقی سیستم های اقتصادی مهم شده است. این امر برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار مستلزم پیروی از مبانی حاکمیت جهانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *