مصر اولین گفتگوی خود را در سال 2021 در مورد حکومتداری و توسعه پایدار برگزار می کند

[ad_1]

انستیتوی ملی حاکمیت و توسعه پایدار در مصر (NIGSD) روز دوشنبه اولین گفتگوی خود را در سال 2021 با موضوع حاکمیت و توسعه پایدار برگزار کرد.

این جلسه شامل مقدماتی عمومی در زمینه حکومتداری ، مبارزه با فساد و توسعه پایدار بود.

هالا ال سعید ، وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی و رئیس هیئت امنای NIGSD ، گفت که هدف این موسسه تسهیل رویه ها و تدوین قوانین مربوط به کار با نهادهای دولتی است.

این مسسه ، که واحد آموزش وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی است ، همچنین با هدف هماهنگی بین ذینفعان ذیربط ، چه در سطح مرکزی و چه محلی ، مطابق با استانداردهای خوب حکمرانی انجام می شود.

وی افزود که NIGSD همچنین برای نظارت و پیروی از موقعیت مصر در زمینه حاکمیت ، رقابت ، شاخص های پایداری منطقه ای و بین المللی کار می کند.

به عنوان بخشی از این ، با هماهنگی واحدهای مختلف دستگاه اداری دولتی ، یک استراتژی و برنامه اقدام ملی برای بهبود این امر تدوین می شود.

شریفه کلانتر ، مدیر اجرایی NIGSD گفت که این مسسه جلسات آگاهی بخشی در مورد حکومتداری و توسعه پایدار را برگزار می کند.

وی افزود ، این جلسات دو ماهه است که به صورت آنلاین برگزار می شود و برای همه کارمندان دستگاه های اداری دولتی ، بخش های دولتی و خصوصی و جامعه مدنی آزاد است.

در جلسات گفتگو چندین فعال فعال در اجرای سیاست های مربوط به حاکمیت و توسعه پایدار حضور دارند.

کلانتر افزود با تغییرات سریع در جهان و اقتصاد جهانی ، مدیریت منطقی سیستم های اقتصادی مهم شده است. این امر برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار مستلزم پیروی از مبانی حاکمیت جهانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *