مصر با موفقیت یک برنامه پزشکی برای مسابقات جهانی هندبال را اجرا کرد: وزیر بهداشت

[ad_1]

هلا زاید ، وزیر بهداشت و جمعیت مصر روز دوشنبه فاش کرد که این کشور برنامه پزشکی خود را برای جام جهانی هندبال مردان 2021 با موفقیت اجرا کرده است.

مصر از 13 تا 31 ژانویه میزبان یک رقابت بین المللی بود که 32 تیم در آن شرکت کردند.

زاید توجه رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی را تأیید کرد تا اطمینان حاصل کند که از ابتدای مسابقات همه اقدامات احتیاطی علیه بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) انجام شده است.

رئیس جمهور همچنین خواستار ارائه بهترین خدمات پزشکی برای مهمانان مصر شد.

وزیر اشاره کرد که موفقیت در این طرح توانایی سیستم بهداشتی مصر را برای پاسخگویی به همه چالش های ناشی از ویروس کرونا نشان می دهد.

وی گفت: “این همچنین توانایی مصر در کنترل شیوع بیماری همه گیر را ثابت کرد ، که باعث شد ما اولین کشوری باشیم که یک برنامه پیشگیری یکپارچه را برای یک رویداد بزرگ ورزشی جهانی که در آن 32 کشور درگیر مبارزه با بیماری همه گیر هستند ، اتخاذ کردیم.” .

وزارت بهداشت و جمعیت در بیانیه ای پس از پایان مسابقات خاطرنشان كرد كه حفاظت از سلامتی و ایمنی هیئت های شركت كننده از طریق یك برنامه تلفیقی انجام شده است.

این شامل اجرای سیاست “حباب کامل” ، بر اساس انتخاب یک گروه ثابت از هتل ها و کارمندان بهداشت برای همراهی هر یک از تیم های درگیر به منظور کاهش احتمال عفونت بود.

در طول این مسابقات ، خدمات پزشکی از طریق یک تیم پزشکی خاص ارائه می شد که بیش از 1000 نفر را شامل می شد. آنها شامل پزشکان از تخصص های مختلف ، پرستاران ، رادیولوژیست ها ، تکنسین های آزمایشگاهی و همچنین تیم های پیشگیری و اداری بودند.

حدود 30،000 تست PCR روی همه تیم ها و هیئت های شرکت کننده در مسابقات و همچنین کارگران هتل ها و استادیوم های ورزشی انجام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *