مصر به سمت نوزایی در بخش حمل و نقل شتاب می گیرد: نخست وزیر

[ad_1]

مصطفی مادولی ، نخست وزیر مصر روز چهارشنبه گفت که مصر در حال رشد در بخش های مختلف ، به ویژه در بخش حمل و نقل است.

وی گفت مصر شاهد دوره ای دوباره در زیرساخت ها و شبکه حمل و نقل جمعی خود است.

اظهارات مادبولی در هنگام بازدید بازرسی وی برای ردیابی حفاری در ایستگاه مترو Kitkat در قاهره ، که در خط 3 مترو قاهره است ، انجام شد. .

نخست وزیر گفت که پروژه های بزرگ حمل و نقل در مصر در حال اجرا هستند ، از جمله خط 3 مترو در قاهره ، که منطقه قاهره بزرگ را در یک شبکه عظیم حمل و نقل پاک به هم متصل می کند.

از دیگر پروژه های بخش حمل و نقل می توان به شبکه قطارهای برقی اکسپرس و مونوریل اشاره کرد که هدف آنها کمک به ایجاد یک شبکه حمل و نقل و زیرساخت های یکپارچه است.

وزیر حمل و نقل کامل الوزیر گفت که 4 کیلومتر ایستگاه های مترو در قاهره 3 ، منطقه بین اتابا و کیتکت را پوشش می دهد ، در دسامبر 2021 افتتاح می شود.

سفیر فرانسه در مصر ، استفان رومات ، سفیر اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در مصر ، کریستین برگر و فرماندار جیزه ، در هنگام بازدید از یک سطح عالی ، در ورود دستگاه خسته کننده تونل شرکت کردند.

الوزیر گفت حفاری های زیرزمینی در امتداد 929 متر بین زمالک و کیتکت به پایان رسیده است. وی با بیان اینکه فاز سوم خط 3 به 17/7 کیلومتر می رسد و شامل 15 ایستگاه است ، افزود: 49 درصد کار در این خط انجام شده است.

قسمت دوم مرحله سوم 6.6 کیلومتر از کیتکات تا محور رود ال فاراگ طول می کشد و در ژوئن 2022 تکمیل می شود. قسمت سوم 7.1 کیلومتر از کیتکت تا دانشگاه قاهره طول می کشد و در آوریل 2023 افتتاح می شود. .

وزیر همچنین گفت که هزینه فاز سوم حدود 40.7 میلیارد EGP است ، در حالی که کل خط سوم 97 میلیارد EGP هزینه دارد. ایستگاه کیتکت 3800 متر مربع مساحت دارد و در سه سطح و در عمق 23 متری زیر زمین قرار خواهد گرفت.

پس از اتمام مرحله سوم ، خط 3 مترو در قاهره قاهره را با 6 متصل می کندشما از شهر اکتبر و پایتخت اداری جدید (NAC) و همچنین شهرهای جدید ، از جمله شوروک ، اوبور. و مستکبال. مونوریل در قاهره از شهر نصر اجرا می شود و مجموعه دیگری در 6 ساخته می شودشما از اکتبر برای اطمینان از یک سیستم حمل و نقل حتی جامع تر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *