مصر در حال تحقیق درباره حمله به داروساز ملی در عربستان سعودی است

[ad_1]

وزیر حقوق بشر مصر ، محمد صافان ، تحقیقات در مورد حمله به یک داروساز مصری را هنگام کار در عربستان سعودی پیگیری کرده است.

در هنگام شیفت شب در داروخانه ای در ریاض ، پایتخت عربستان ، احمد ابو گرنیم مورد حمله لفظی و جسمی قرار گرفت.

شخصی وارد داروخانه شد و تقاضای دارو کرد که داروساز مصری پاسخ داد که دارو در داروخانه موجود نیست.

گزارش شده است که آن شخص عکسی از دارو را بر روی تلفن همراه خود به ابو گنیم نشان داده است که در آن دومی تکرار کرده که در داروخانه حضور ندارد. بیانیه اضافه شده است ، گزارش شده است که پس از آن فرد مورد حمله لفظی قرار گرفت.

در بیانیه آمده است که این فرد بعداً با پنج مرد دیگر به داروخانه بازگشت که همه آنها با دو اتومبیل با پلاک کویت وارد شدند.

آنها ابو جنیم را از داروخانه فریب دادند و گفتند که می خواهند اختلافات را حل کنند و عذرخواهی کنند. در بیانیه اضافه شده است ، در عوض ، مصری با سلاح سفید توسط این گروه مورد حمله قرار گرفت و مهاجمان ابوننیم را به شدت مجروح کردند.

پس از حمله ، مصری به بیمارستانی منتقل شد و در آنجا وضعیت پایداری دارد و پلیس عربستان در حال تحقیق درباره این حادثه است.

عکسی که ظاهراً ابونعیم و زخمهایش را نشان می دهد ، همراه با تصاویر نظارت تصویری که ظاهراً حمله را نشان می دهد ، در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

بر اساس گزارش رسانه ها ، این حادثه بیش از یک هفته پس از کشته شدن یک معلم مصری به نام هانی عبدالطواب توسط دانش آموز 13 ساله سعودی خود به شهادت رسید.

عبدالتواب به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه درگذشت. گفته می شود وی به دلیل اعتراض دانش آموز به نمره امتحان مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

به دنبال این حادثه ، نبیلا مکرم ، وزیر مهاجرت و مهاجران مصر ، گفت که وزارت او تحقیقات را با هماهنگی سفارت مصر در ریاض تحت نظارت دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *