مصر در حال ساخت برنامه های فرصت دیجیتال برای کارگران دولتی است که به NAC منتقل می شوند

[ad_1]

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصر مجموعه ای یکپارچه از دانش ، مهارت و برنامه های آموزشی را برای ایجاد قابلیت های دیجیتالی کارمندان دولتی که به پایتخت اداری جدید (NAC) حرکت می کنند ، اجرا کرده است.

این وزارتخانه نشان داد که این برنامه ها با برنامه نهادی برای توسعه دستگاه های اداری دولتی مطابقت دارند. هدف آن ایجاد یک مدل تجاری جدید در نهادهای دولتی است که به ساخت مصر دیجیتال کمک می کند.

این طرح همچنین با هدف همگام سازی با توسعه انتقال وزارتخانه ها ، سازمان های دولتی و ارگان های عمومی به NAC ، که الزامات و مهارت های جدید را به کارگران تحمیل می کند.

این با دستورالعمل های دولت مصر برای افزایش سطح کارایی و اثر بخشی کارکنان مطابق با آخرین روش ها و مهارت ها مطابقت دارد. این همچنین به عنوان بخشی از استراتژی دولت برای ایجاد توانایی های دیجیتالی کارمندان دولت است.

در یک اعلامیه مطبوعاتی روز شنبه ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که مهمترین اهداف این برنامه توسعه و ایجاد توانایی های دیجیتالی کارگرانی است که به NAC منتقل می شوند.

این شامل تلاش های متناسب برای: بهبود عملکرد دولت ؛ پشتیبانی از مکانیزم های حکمرانی شفافیت را تقویت می کند و با فساد مبارزه می کند. سفر شهروندان را در نهادهای دولتی تحت تأثیر قرار دهید. و برای تعیین ملاحظات از ویژگی ها و توانایی ها.

در مورد توسعه ظرفیت دیجیتال و ایجاد برنامه هایی که برای کارمندان NAC اجرا می شود ، این وزارت گفت که تلاش های آن شامل چهار مسیر اصلی است. اولین مورد ، توسعه فرهنگ دیجیتال با توجه به سطح کار است.

همچنین شامل: توسعه مهارت های دیجیتال با راهنمایی نتایج ارزیابی کارکنان. برنامه های مورد استفاده در NAC ، که به برنامه های فنی برای برنامه ها ، سیستم عامل ها و کار در پروژه ملی بستگی دارد. و سرانجام ، توسعه مهارتهای کارکنان در سیستمهای اطلاعاتی و تحول دیجیتال.

این وزارتخانه از تکمیل آموزش اکثر کارمندان دولت که به NAC منتقل می شوند خبر داده است.

تا به امروز ، در مجموع 18419 کارمند دولت در زمینه دانش ، فرهنگ و مهارت های دیجیتالی مورد نیاز برای حفظ سرعت محیط کار NAC آموزش دیده اند.

این وزارتخانه نشان داد كه حدود 6396 كارورز از وزارتخانه ها و م agenciesسسات دولتی تحت دوره آموزش مهارت های رایانه ای را دیده اند. آنها همچنین مانند آموزش هایی که براساس نتایج ارزیابی ها دیده اند ، توسط کارکنان ارزیابی شده اند.

حدود 5،426 کارمند به عنوان بخشی از برنامه تحول دیجیتال برای مدیریت اجرایی و نظارتی آموزش دیده اند ، با 2،684 کارآموز در اصول برنامه تحول دیجیتال شرکت می کنند.

876 کارآموز دیگر به همراه: 968 کارآموز در برنامه تحول دیجیتال پیشرفته در برنامه مدیریت پروژه دیجیتال شرکت کردند. و 1365 کارآموز در برنامه تحول دیجیتال برای مبارزه با فساد. این علاوه بر 704 کارگری است که در واحدهای تحول دیجیتال مستقر در وزارتخانه ها و سازمان هایی که به NAC منتقل می شوند آموزش دیده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *