مصر در حال گشودن نقاطی در مسیر خانواده مقدس برای تحریک گردشگری معنوی است

[ad_1]

مصر پس از پایان ساخت 7.5 میلیون EGP در شهر سامانود ، استان گاربیا ، اولین نقاط مسیر Holy Family را افتتاح کرد.

وزیر گردشگری و آثار باستانی خالد الانانی ؛ وزیر توسعه محلی محمود شعراوی ؛ فرماندار گاربیا ، تارک رحمی ؛ و اسقف المهلا Al الکبری و آنبا کاراس وابسته به آن.

هیئت عالی رتبه همچنین از کلیسای بانوی ما و شهید آبانوب در سامانود ، یکی از مکانهای مسیر خانواده مقدس بازدید کردند. این کلیسا در سال 2016 پس از اتمام یک پروژه مرمت جامع و یکپارچه افتتاح شد.

این رویداد به مناسبت جشن کریسمس پیش رو برگزار می شود و به عنوان بخشی از پیگیری های مداوم توسط وزارت گردشگری و آثار باستانی و توسعه محلی پروژه “احیای آثار خانواده مقدس” انجام می شود.

وزارت توسعه محلی پیشتر اعلام کرده بود که این پروژه تا ژوئن سال 2020 به اتمام می رسد.

این گزارش می گوید که هشت فرماندار شاهد سفر خانواده مقدس بودند ، یعنی قاهره ، بحیرا ، شارکه ، گاربیا ، کافر الشیخ ، مینیا ، آسیوت و سینای شمالی.

این بازدید با بازرسی از کارهای ساختمانی در سامانود و شنیدن توضیحات دقیق در مورد همه کارهای انجام شده آغاز شد. این شامل کارهایی است که برای تکمیل منطقه اطراف بنای یادبود انجام شده است.

کار توسعه شامل پاکسازی مکانیکی نما و ورودی های کلیسا ، علاوه بر گنبدها و برج ناقوس ، برای از بین بردن ریزگردها و باران بود. این قسمت از پروژه زیر نظر اداره مرمت و بازسازی غرب و منطقه باستانی غربی انجام شد.

فروشندگان غیرمجاز روبروی کلیسا در خیابان سعد زاگلول نیز برداشته شدند و کف آن با کاشی های مسدود کننده فرش شد و تمام ویترین های مغازه های دو طرف خیابان نیز به صورت یک رنگ نقاشی شدند.

مغازه های این منطقه نیز متناسب با سبک معماری کلیسا در یک طرح و رنگ متحد ساخته شده اند. چشمه جدیدی در میدان بدروئی ساخته شده است.

در یک انتهای میدان ، پارکینگ ساخته شده است ، همراه با تابلوهای مشخص در دو طرف خیابان که منعکس کننده سامانود است.

در طول تور ، العنانی با ابراز خوشحالی از اتمام پروژه و تلاش برای توسعه این نقطه در مسیر خانواده مقدس ، آن را رونق توصیف کرد. وی همچنین از نمایندگان دیگر خود و همه کسانی که در این تلاش عظیم شرکت کرده اند تشکر کرد.

وزارت گردشگری و اشیا is باستانی در حال کار با وزارت توسعه محلی ، آژانس هماهنگی تمدن ، شورای عالی آثار باستانی و مرجع توسعه گردشگری (TDA) برای بازگرداندن تمام نقاط موجود در مسیر خانواده مقدس است.

این شامل: ایجاد زیرساخت ؛ ایجاد جاده های جدید برای تسهیل ورود اتومبیل ها و اتوبوس های توریستی. و ارائه کلیه خدمات و علائم راهنمایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *