مصر و زیمنس برای ساخت 360 میلیارد شبکه راه آهن سریع السیر EGP با بیش از 1000 کیلومتر کیلومتر ساخته اند

[ad_1]

عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر روز چهارشنبه در مورد توافق نهایی در مورد یک پروژه شبکه ریلی سریع السیر گفتگو کرد. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ، زیمنس AG یک سیستم یکپارچه مونوریل برقی در مصر با طول کلی حدود 1000 کیلومتر در سراسر کشور ایجاد خواهد کرد.

این اتفاق در ملاقات با مدیر عامل شرکت زیمنس AG جو کیزر و معاون مدیرعامل رولان بوش در حضور مصطفی مادبولی نخست وزیر و کامل الوزیر وزیر حمل و نقل رخ داد.

این پروژه دو ساله با سرمایه گذاری 360 میلیارد EGP (23 میلیارد دلار) متصل به شهر Ain Sohna با شهر جدید Alamein و پایتخت اداری جدید اجرا خواهد شد. بر اساس بیانیه روز چهارشنبه ریاست جمهوری ، مرحله نخست 460 کیلومتری پروژه Ain Sohna را به Alamein از طریق پایتخت اداری جدید متصل می کند که شامل 15 ایستگاه است و دو سال به طول می انجامد.

رئیس جمهور گفت: شبکه جدید ریلی سریع السیر برای تسهیل جابجایی مردم و تجارت به نفع شبکه حمل و نقل مصر خواهد بود.

السیسی افزود ، پروژه جدید سواحل دریاهای سرخ و مدیترانه را از طریق پایتخت اداری جدید و سایر شهرهای بزرگ به هم متصل خواهد كرد.

طی چند سال گذشته ، دولت مصر در تلاش بوده است تا شبکه حمل و نقل در قاهره بزرگ را از طریق اتوبوس های جدید ، خطوط جدید مترو ، مونوریل جدید و خط برق جدید گسترش دهد ، که بسیاری از آنها دسترسی به پایتخت اداری جدید را تسهیل می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *