مصر و ماریوت اینترنشنال در حال ایجاد هتل های 3 ، 4 ستاره در شهرهای جدید توریستی هستند

[ad_1]

خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی مصر با ساتیا آناند ، رئیس اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) در ماریوت بین المللی دیدار و درباره راه اندازی هتل های سه و چهار ستاره در شهرهای توریستی جدید مصر گفتگو کرد.

در این دیدار ، دو طرف همچنین در مورد تعدادی دیگر از مسائل مربوط به بخش گردشگری و مهمان نوازی در مصر گفتگو کردند.

آناند سیاست این شرکت در زمینه گسترش تعداد هتل های خود را بررسی کرد. این شامل رویکرد و تمایل فعلی وی برای ایجاد هتلهای سه و چهار ستاره با هدف قرار دادن بخشهای مختلف اجتماعی و همچنین ارائه خدمات مختلف است.

وی گفت: این شرکت برنامه خود را برای بهبود مهمان نوازی در مصر به منظور بهبود مهارت های جامعه محلی در حال اجرا است.

هدف این برنامه کمک به فارغ التحصیلان و تأمین صنعت هتلداری در مصر با کارکنان آموزش دیده است. این کار باید با آموزش دانشجویان و اتخاذ رویکردی تخصصی در حرفه های پیشرو در صنعت هتلداری انجام شود.

از طرف خود ، العنانی از ایجاد هتل توسط این شرکت استقبال کرد و گفت که امکان ایجاد امکانات هتل در تعداد بیشتری از نقاط گردشگری در مصر مانند آسوان ، ساحل شمالی و شهر جدید آلامین وجود دارد.

این امر بخشی از سیاست دولت مصر در زمینه توسعه زیرساخت های توریستی در شهرهای توریستی و شهرهای جدید خواهد بود.

وزیر گفت که دولت مصر از هیچ تلاشی برای ارتقا بخش گردشگری در این کشور دریغ نمی کند و شرایط را برای سرمایه گذاران در این زمینه فراهم می کند.

آناند خاطرنشان کرد که مصر از نظر گردشگری و همچنین شگفتی های باستان شناسی و طبیعی از پتانسیل بالایی برخوردار است. وی گفت که این محبوبیت مصر را به عنوان یک مقصد گردشگری تضمین می کند و به عنوان بخشی از برنامه خود برای بازدید از مصر ، تعدادی بازدید از اماکن گردشگری و باستانی انجام خواهد داد.

Marriott International یک شرکت هتل سازی متنوع در ایالات متحده است که طیف گسترده ای از هتل ها و اقامتگاه ها از جمله بیش از 25 هتل در مصر را مدیریت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *