مصر و کره جنوبی درمورد همکاری دوجانبه در پاسخ به COVID-19 در حال گفتگو هستند

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هالا ال سعید ، در دیدار با سفیر کره جنوبی در مصر ، هونگ جین ووک ، در مورد چندین زمینه مورد علاقه و نگرانی مشترک گفتگو کرد.

این جلسه با حضور سفیر حازم حیرات ، مدیرکل روابط بین الملل و ناظر دفتر همکاری های بین المللی وزارت در مقر وزارتخانه برگزار شد.

در آغاز جلسه ، سفیر هنگ انتخاب ال سعید به عنوان بهترین وزیر عرب در جایزه دولت عرب را تبریک گفت.

در این جلسه ، مهمترین اقدامات انجام شده توسط وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی ، همراه با عناصر چشم انداز مصر 2030 مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دو طرف همچنین در مورد مهمترین تلاشهای دولت مصر در مبارزه با ویروس کرونا (COVID-19) بحث کردند. پاندمی.

آنها موفقیت بی نظیر مصر در دستیابی به رشد اقتصادی مثبت را با توجه به بحران بررسی کردند ، این کشور یکی از معدود کشورهایی است که به چنین موقعیتی دست پیدا می کند.

آل سعید همچنین برنامه کاری صندوق حاکمیت ثروت مصر (TSFE) را مورد بازبینی قرار داد و تلاش های آن را برای ایجاد مشارکت های بخش خصوصی در مصر و خارج از کشور برجسته کرد.

وزیر سرمایه گذاران کره ای را به همکاری در TSFE در چندین زمینه دعوت کرد که مهمترین آنها اسکان مجدد صنایع فناوری است.

وی بر قدردانی مصر از تجربه اقتصادی کره و تلاش کره جنوبی برای تعمیق همکاری های اقتصادی و تبادل تجربیات در همه زمینه ها تأکید کرد.

سفیر کره مجدداً بر قدردانی کشورش از موفقیت آشکار مصر در مقابله با بحران ویروس کرونا تأکید کرد. وی همچنین از رشد مثبت خود در یک سال گذشته و همچنین تمایل کشورش برای همکاری با مصر در همه زمینه ها ستایش کرد.

سفیر هونگ به درک عالی و ارتباط مداوم بین رهبری سیاسی دو کشور و همچنین داستانهای موفقیت آمیز شرکتهای کره ای در مصر اشاره کرد.

وی گفت کشورش به دنبال افزایش این داستانهای موفقیت و همچنین سرمایه گذاری در مصر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *