مصر و UNODC توافق نامه ای در مورد توسعه موسسات کمک اجتماعی امضا کردند

[ad_1]

وزیر همبستگی اجتماعی مصر ، نوین ال-کباج ، چهارشنبه با کریستینا آلبرتین ، مدیر منطقه دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرم سازمان ملل (UNODC) برای خاورمیانه و شمال آفریقا ، پروتکل همکاری را امضا کرد.

در این پروتکل ، که به عنوان یک همکاری برای همکاری بین دو کشور ارائه می شود ، وزارت و UNODC با هم همکاری خواهند کرد تا نهادهای رفاه اجتماعی را در مصر توسعه دهند.

این پروتکل شامل توسعه نهاد کیفری در منطقه قاهره در ال مارگ و بهبود شرایط بازداشت افراد زیر سن قانونی است.

هدف از این پروتکل همکاری توسعه 10 م careسسه مراقبت و توسعه برای کارکنان آنها و ایجاد پایگاه داده های خودکار است که شامل همه کودکان در مراقبت های اولیه است. وی همچنین اهمیت ویژه ای به ادغام کودکان در جامعه قائل است.

الکباج گفت که مصر علاقه مند به مراقبت از خردسالان است ، چه آنها در کنار والدین خود زندگی کنند ، چه در خانواده های خواننده یا در مراکز نگهداری.

وزیر گفت مصر رهبر امضا و تصویب کنوانسیون های بین المللی در مورد حقوق کودکان است.

وی از مشارکت های این وزارتخانه با وزارتخانه های دادگستری ، کشور و بهداشت و جمعیت و همچنین شورای ملی کودک و مادری استقبال کرد. آنها برای پیشبرد برنامه هایی با هدف خردسالان در مصر کار کرده اند و سرمایه گذاری روی مردم را به عنوان یکی از جنبه های مهم دستیابی به توسعه پایدار متمرکز کرده اند.

در همین حال ، آلبرتین گفت که UNODC توافق نامه ای را برای ارائه بهترین خدمات و محافظت از کودکان امضا کرده است. وی گفت UNODC در تلاش است تا از توان بخشی ، توانمند سازی و ادغام کودکان پس از آزادی از زندان اطمینان حاصل کند.

وی ارتباط بین UNODC و وزارت همبستگی اجتماعی مصر را ستایش کرد ، که منجر به توسعه 20 نهاد در پنج سال آینده خواهد شد.

دو طرف توافق کردند که وزارت اجرای برنامه های توانبخشی و ادغام مجدد کودکان در موسسات را بر عهده بگیرد. وزارت همبستگی اجتماعی متعهد است که به طور مداوم مواد آموزشی و تولیدی را فراهم کند تا کودکان بتوانند گواهینامه های حرفه ای معتبر را که صلاحیت آنها را برای ورود به بازار کار دارد ، دریافت کنند.

در مورد UNODC ، آن متعهد به توسعه سمینارهای موجود در م institutionsسسات ، راه اندازی سمینارهای دیگر ، پشتیبانی از برنامه های توان بخشی موجود و توسعه سیستم مدیریت داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *