معامله اوراق بهادار Gbbour Auto Drive منجر به سود 100 میلیون EGP شد

[ad_1]

درایو ، زیرمجموعه مالی و مصرف کننده فاکتور مصرف Gbbour Auto (GB Auto) ، دومین پیشنهاد خود را برای اوراق بهادار با ارزش 892 میلیون EGP به پایان رسانده است.

یک منبع فاش کرد که این مسئله به عنوان یک شاخص مثبت مطرح می شود ، با توجه به اینکه این شرکت موفق به ساخت یک معامله سودآور با دارندگان اوراق قرضه شده است که نسبت به بخشهای تابع مطالبات زیردست دارند.

انتظار می رود 100 میلیون EGP سود از قرارداد معاملات اوراق بهادار ، که به زودی اعلام خواهد شد و مربوط به اجاره Drive و GB است ، داشته باشد.

منبع پیش بینی می کند GB Auto به دلیل بروز این مشکل ، سود اوراق بهادار را گزارش کند. عواید حاصل از معامله برای کاهش ترازنامه Drive و آزادسازی فرصتهای رشد اضافی صرف خواهد شد.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که این شرکت به دنبال سرمایه گذاری گسترده در تجارت فاکتورینگ است ، در حالی که Drive در حال حاضر 19.4٪ سهم بازار در تجارت فاکتورینگ را تا اکتبر 2020 دارد.

این پیشنهاد شامل سه ترانشه است که اولین امتیاز AA + ، دوم AA و سوم A از خدمات رتبه بندی و سرمایه گذاران خاورمیانه (MERIS) دریافت می کنند. این معامله که اولین بخش آن شامل 414.8 میلیون EGP است ، به عنوان یک اوراق قرضه پیش فرض 13 ماهه با نرخ کوپن ثابت 10.25٪ ، ماهانه قابل پرداخت است.

بخش دوم شامل 407.6 میلیون EGP ، یک اوراق قرضه 36 ماهه با نرخ کوپن ثابت 10.65٪ است که ماهانه قابل پرداخت است. transh سوم شامل EGP69.6m ، اوراق قرضه 48 ماهه با نرخ کوپن ثابت 11.05٪ است که ماهانه قابل پرداخت است.

معامله اوراق بهادارسازی از طریق ناشر اوراق قرضه ، SPV Capital Securitization انجام می شود که توسط مجموعه ای از مطالبات دریافت شده توسط Drive Finance پشتیبانی می شود.

بانک تجارت بین الملل (CIB) به عنوان مدیر ارشد و هماهنگ کننده جهانی و همچنین مدیر کتاب و پذیره نویسان فعالیت می کند. GB Capital با نرخ بهره ثابت وام می گیرد و عمدتا با نرخ بهره متغیر وام می دهد ، نرخ بهره اخیراً افت کرده است. GB Auto از نرخ تخفیف کمتری که به سبد سهام مطالبات اساسی اعمال می شود ، بهره مند می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *