معترضین به پایتخت آمریكا هجوم بردند ، شمارش آرا College در کالج انتخابات متوقف شد

[ad_1]

بعد از ظهر چهارشنبه با اعتراض معترضین ، کاپیتول ایالات متحده متلاشی شد ، این وضعیت متشنج ، مجبور به تعلیق آرا College کالج انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شد.

گفته می شود در حالی که معترضان حامی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی جمهوری خواه ، به ساختمان قفل شده حمله کردند ، نمایندگان از اتاق های خود تخلیه شدند.

“تمام ساختمانهای مجموعه Capitol ، تهدید امنیت خارجی ، ورود و خروج مجاز نیست ، از درها و پنجره های خارجی دور بمانید. اگر بیرون هستید ، به دنبال پوشش باشید. “

کنگره آمریکا اوایل روز جلسه مشترکی را برای تأیید پیروزی رئیس جمهور منتخب و دموکرات جو بایدن بر ترامپ تشکیل داد.

نانسی ماس ، نماینده مجلس نمایندگان ایالات متحده در کارولینای جنوبی ، ویدیویی را منتشر کرد که درگیری فیزیکی معترضان و پلیس را نشان می دهد.
“من به دلیل تهدید قریب الوقوع دفتر خود را در کانن تخلیه کردم. وی نوشت: “اکنون شاهد حمله معترضین به پلیس پایتخت هستیم.” “این اشتباه است … امروز من برای ملت ما ویران شده ام.”

گزارش شده که یک زن پس از اصابت گلوله به قفسه سینه در محوطه کاپیتول در وضعیت وخیمی قرار دارد.
ترامپ در توئیتی نوشت كه وی “همه در كپیتول آمریكا را به حفظ صلح” فراخوانده است.

وی نوشت: “بدون خشونت”. “به قانون و مردان و مردان بزرگ ما با رنگ آبی احترام بگذارید. متشکرم!”

سخنگوی کاخ سفید Kaylee McEnney در توئیتر خود نوشت که “گارد ملی در حال راه اندازی با سایر سرویس های امنیتی فدرال است.”
موریل بوثر ، شهردار واشنگتن دی سی ، بعد از ظهر چهارشنبه به دلیل حوادث ، یک ساعت در سطح شهر را سفارش داد.
باوزر در بیانیه ای گفت که منع رفت و آمد از ساعت 6 عصر روز چهارشنبه تا 6 صبح روز پنجشنبه ادامه دارد.

“در حین ممنوعیت رفت و آمد ، هیچ شخصی به غیر از افرادی که شهردار تعیین کرده است ، نمی تواند در هر خیابان پیاده روی ، دوچرخه سواری ، دویدن ، سرگرمی ، ایستادن یا موتور سواری یا وسیله حمل و نقل دیگر باشد. بوسر گفت ، یک کوچه ، یک پارک یا مکان عمومی دیگر در منطقه.

در بیانیه مشترکی ، نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان و رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، رهبر برجسته حزب دموکرات در کنگره گفتند که آنها “از رئیس جمهور ترامپ می خواهند که از همه معترضین بخواهد که بلافاصله از برج و برجهای ایالات متحده خارج شوند.”

به گفته جاناتان هافمن ، سخنگوی پنتاگون ، کل گارد ملی DC پس از نقض برجام ایالات متحده فعال شد. یک مقام دولتی گفت: ویرجینیا همچنین 200 سرباز آمریکایی می فرستد و یک واحد گارد را برای پاسخگویی به شرایط بسیج می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *