ممنوعیت جدی COVID-19 ، مردم برای جشن نیویورک به خیابانهای اسکندریه آمدند

[ad_1]

با وجود ممنوعیت شب سال نو ، هزاران نفر به نقض محدودیت های COVID-19 به خیابان های اسکندریه برای بزرگداشت این رویداد هجوم آوردند.

فیلم های به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که ده ها نفر به مناسبت پایان سال 2020 در پل نماد استنلی در اسکندریه جمع شده اند.

طبق گفته دکتر محمد عوض تاج الدین ، ​​مشاور بهداشت و پیشگیری رئیس جمهور مصر ، مصر در حال حاضر موج دوم ویروس را تجربه می کند.

مصر طی هفته های اخیر شاهد جهش ناگهانی عفونت های ویروسی بوده است. روز پنجشنبه ، این گزارش 1418 مورد جدید ویروس کرونا را اعلام کرد و تعداد کل عفونت ها را در کشور آفریقای شمالی به 138،062 نفر افزایش داد ، با کشته شدن 7،631 نفر.

مسراوی گفت ، محمد الشریف ، فرماندار اسکندریه گفت که ساکنان اسکندریه “باید هوشیار باشند” که موج دوم همه گیری خطرناک تر از موج اول است. وی مردم اسکندریه را به رعایت محدودیت های COVID-19 فراخواند.

مصطفی مادبولی ، نخست وزیر مصر در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، دستور لغو همه جشن های سال نو را صادر کرد.
مادبولی همچنین دستور داد اقدامات لازم برای بستن همه تاسیساتی که جشن ها را برگزار می کنند ، علاوه بر ممنوعیت کامل عروسی و تشییع جنازه در سالن های بسته ، انجام شود.

در طول جلسه کمیته عالی مدیریت بحران ویروس کرونا ، مدبولی گفت که در چند روز گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد عفونت های ویروس کرونا بوده است.

نخست وزیر دستور داد جریمه 50 EGP بلافاصله برای همه مجرمان اعمال شود که اقدامات احتیاطی انجام نمی دهند و ماسک صورت نمی زنند ، از 3 ژانویه.

وی همچنین دستور داده است تا کمپین های بازرسی را در رستوران ها تشدید کند تا اطمینان حاصل کند که آنها فقط 50٪ از اشتغال خود را دارند. در طول جلسه ، تصمیم گرفته شد که برای هرگونه تخلف در تأسیساتی مانند رستوران ها و کافه ها ، جریمه فوری 4000 EGP اعمال شود. م areسساتی که تخلف می کنند ، در صورت مشاهده نقض دستورالعمل ها ، از یکشنبه آینده به مدت یک هفته بسته می شوند.

این کمیته همچنین موافقت کرد که هرگونه فعالیت ، جشن یا جشنواره در دوره آینده لغو شود و سالن های برگزاری مراسم ، از جمله موارد مربوط به دولت ، به طور کامل تعطیل شود. در صورت تخلف ، افراد مسئول برای تحقیقات فوری معرفی می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *