مهد کودک ها برای ادامه فعالیت با ظرفیت 50٪: رسمی

[ad_1]

وزیر همبستگی اجتماعی مصر ، نوین ال-کباج اعلام کرد که مهد کودک به کار خود ادامه می دهد ، اما با 50 درصد ظرفیت کاهش یافته است.

این راه حل همزمان با تشدید اقدامات پیشگیرانه در سراسر کشور برای کمک به مهار موج دوم شیوع ویروس کرونا (COVID-19) است. در روزهای اخیر ، بیماری همه گیر با افزایش موارد و مرگ و میر در سراسر کشور تشدید شده است.

ال-کباج گفت که وزارت وی برای اطمینان از انطباق با اقدامات پیشگیرانه از جمله حفظ اقدامات فاصله اجتماعی و نظارت منظم بر دمای کودکان حاضر برای محدود کردن شیوع ویروس ، همه مراکز کودک را رصد خواهد کرد.

وزیر گفت ، اگر تعداد موارد COVID-19 افزایش یابد ، تفرجگاه ها بسته می شوند. وی خاطرنشان كرد: از 4000 مركز كاری 11 كودك به علت عفونت COVID-19 پس از افتتاح بسته شده بودند.

تعداد کل موارد تایید شده COVID-19 در مصر در حال حاضر به ترتیب 143،464 و 7،863 مرگ است ، به گفته مقامات تعداد واقعی موارد و مرگ بیشتر است.

هفته گذشته ، به دلیل افزایش تعداد موارد ، امتحانات ترم اول به بعد از تعطیلات زمستانی موکول شد ، زیرا آموزش در مدارس و دانشگاه ها به صورت فاصله ای ادامه خواهد یافت.

ترس در میان والدین نسبت به آسیب پذیری فرزندانشان نسبت به سویه جدید COVID-19 که اخیراً شناسایی شده است ، افزایش یافته است. این بود ، اگرچه تاکنون هیچ مدرکی وجود ندارد که نژاد جدید ویروس ، که به نظر می رسد بسیار مسری باشد ، به مصر رسیده است.

به گفته محققان گروه مشاوره ویروس های تنفسی جدید و نوظهور (NERVTAG) ، نگرانی جهانی نیز افزایش یافته است زیرا گزینه جدید می تواند خطر بیشتری برای عفونت برای کودکان ایجاد کند.

در اوایل ماه دسامبر ، چندین بیمارستان قرنطینه و بخشهای بیمارستان به موارد اطفال COVID-19 اختصاص یافتند.

محمد عوض تگ الدین ، ​​مشاور بهداشت و پیشگیری رئیس جمهور ، در ماه دسامبر گفت که تعداد زیادی از کودکان زیر موج دوم به ویروس کرونا آلوده شده اند. وی افزود که “بخشی در بیمارستان دانشگاه عین شمس وجود دارد که مملو از کودکان آلوده به COVID-19 است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *