نانوایان خانگی سن خوزه بخشی از درآمد خود را برای کمک به مبارزه با نفرت در آسیا اهدا می کنند

[ad_1]

سن خوزه؛ کالیفرنیا – گروه کوچکی از نانوایان در سان خوزه کالاهای پخته شده را با یک دلیل خوب مخلوط می کنند.

پخت درمانی، MuchJoy Bakehouse، و آماندا برای شما پخت می کند به روش خودشان کار کنند تا دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

کاترین واگن ، مالک شرکت MuchJoy Bakehouse ، گفت: “من فکر می کنم بسیاری از مردم واقعاً سعی می کنند برای حفظ سلامت عقل خود ، شادی هایی در اطراف خود پیدا کنند.” “من فکر می کنم که واقعاً به روحیه دادن به مردم کمک کرد. اینکه بتوانیم از طریق چیزی که به همان سادگی ساده است مردم را شاد کنیم بسیار ارزشمند است.”

این سه نانوا در اینستاگرام متصل شدند و کالاهای پخته شده آنها به طور تصادفی آنها را گرد هم آورد.

وون گفت: “ما هر دو در سن خوزه هستیم و خیلی زود دوست شدیم.” “من از یافتن آماندا و نوئل بسیار خوشحالم. ما علایق و ارزشهای بسیار مشابهی داریم.”

در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، از نفرت آسیایی دست بردارید، یک گروه حامی ، از افزایش تبعیض و جرایم متنفر علیه جامعه آسیایی خبر داد. در آخرین گزارش خود از 60 مارس 2020 تا 31 مارس 2021 ، 6603 حادثه در ایالات متحده گزارش شده است.

متصل: سگهای راهنما برای نابینایان استقلال را از طریق استفاده از سگهای آموزش دیده برای نابینایان فراهم می کنند

نوئل بوزنبرگ ، صاحب پخت و پز درمانی ، گفت: “در طول سال گذشته ، ما شاهد بسیاری از جنایات نفرت در واقع علیه جوامع آسیایی-آمریکایی بوده ایم.” “ما آن را به صورت محلی دیده ایم و در سراسر کشور دیده ایم ، اما واقعاً آخرین قطره ای است که در آتلانتا اتفاق افتاده است.”

در اواسط ماه مارس در سه تیراندازی جداگانه در اسپا در آتلانتا هشت نفر کشته شدند. شش نفر از قربانیان زن آسیایی هستند.

بوزنبرگ گفت: “این واقعاً احساس غم و اندوه ، گمشده و عصبانیت من را ایجاد کرد.” “من منابع مالی برای انجام این کار را نداشتم ، اما آنچه که من داشتم توانایی جمع کردن مردم برای جمع آوری کمکهای مالی برای یک سازمان برای کمک به مبارزه با آنچه اتفاق می افتاد بود.

نانوایان با همکاری یک کافی شاپ محلی میزبان یک فروشگاه پاپ آپ بودند و یا سفارشات و تحویل آنلاین برای فروش کالاهای پخته شده خود را ارائه می دادند. هر نانوایی درصدی از سود خود را به اتحاد حقوقی آسیا در سن خوزه اهدا می کند.

متصل: هنرمندان اوکلند برای کمک به افراد بی خانمان ساکن یک اردوگاه خانه های کوچکی می سازند

اتحاد حقوقی آسیا یک سازمان غیردولتی مستقر در سن خوزه است که هدف آن ارائه مشاوره حقوقی و آموزش عمومی به جامعه آسیایی و تمام ساکنان کم درآمد در سیلیکون ولی است.

بوزنبرگ گفت: “یافتن سازمانی مانند سازمانی که به صورت محلی در سن خوزه وجود دارد واقعاً عالی بود.” “ما واقعاً سپاسگزاریم که می توانیم این کار را انجام دهیم. بسیاری از مردم بسیار از آن حمایت کرده اند.”

این سه نانوا نزدیک به 1500 دلار برای اتحاد حقوقی آسیا جمع کرده اند.

بوزنبرگ گفت: “من فکر می کنم که ما از حمایت یکدیگر بسیار سپاسگزاریم.” “امیدواریم که ما درگیر تغییر کشورم باشیم. من فکر می کنم انجام این کار برای من مهم است زیرا من فقط نسبت به جامعه خود احساس مسئولیت می کنم. نمی توانم اینجا بنشینم و ببینم مردم مورد حمله قرار گرفته اند و برای این کار هیچ کاری انجام نمی دهند.”

Therapy Baking میزبان فروشگاه پاپ آپ آینده در تاریخ 5 ژوئن در کافه Paper Moon در سن خوزه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Muchjoy Bake House مراجعه کنید سایت اینترنتی و پخت درمانی سایت اینترنتی.

برای اهدا به اتحاد حقوقی آسیا ، از اتحادیه آنها بازدید کنید سایت اینترنتی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *