نخست وزیر انگلیس محاصره جدید ویروس کرونا انگلیس را اعمال می کند

[ad_1]

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز دوشنبه اعلام کرد که انگلیس از نیمه شب وارد محاصره ملی می شود ، این سومین مورد از ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا در این کشور است.

وی در یک سخنرانی تلویزیونی از مردم سراسر کشور خواست “در خانه بمانند” ، مگر به دلایل مجاز ، پیام را در مارس 2020 تکرار کنند.
در صورت قفل شدن ، افراد فقط در صورت غیرممکن بودن کار در خانه ، به عنوان کارگر ساختمانی حق رفتن به محل کار خود را دارند.

انگلیسی ها مجاز به خرید مایحتاج ضروری از جمله غذا و دارو و ورزش به صورت ایده آل هر روز یکبار و به صورت محلی هستند.
در همین حال ، همه مدارس و دانشکده ها از روز سه شنبه تعطیل خواهند بود (به جز کودکان آسیب پذیر و کارگران اصلی) و تا اواسط ماه فوریه به آموزش از راه دور می روند.

جانسون گفت كه مدارس “خطرناك نیستند” و “بسیار بعید است” كه كودكان تحت تأثیر نسخه جدید COVID-19 قرار بگیرند كه گفته می شود 70 درصد قابل حمل تر است.

وی گفت ، اما مدارس می توانند “به عنوان بردارهای انتقال دهنده عمل کنند – باعث شیوع ویروس در خانواده ها.”

آخرین تحول در شرایطی انجام شد که 58،784 نفر دیگر در انگلیس از نظر آزمایش COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفتند که بر اساس آمار رسمی ، بیشترین افزایش روزانه در موارد ویروس کرونا از ابتلا به بیماری همه گیر کشور است.

همچنین هفتمین روز متوالی بود که پرونده های جدید در انگلیس به 50،000 رسید. در حال حاضر در مجموع 2،713،563 مورد و 75،431 مرگ در کشور وجود دارد.
نخست وزیر اسکاتلند ، نیکلاس استورجون نیز اعلام کرد که اسکاتلند از نیمه شب دوشنبه و همچنین تعلیق مدارس تا اول فوریه وارد محاصره جدیدی خواهد شد.

انگلیس از روز دوشنبه توزیع ملی واکسن آکسفورد / AstraZeneca را آغاز کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در تاریخ 29 دسامبر ، 232 واکسن کاندیدا در سراسر جهان – 60 مورد از آنها در آزمایشات بالینی – در کشورهایی از جمله آلمان ، چین ، روسیه ، انگلیس و ایالات متحده در حال تولید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *