نقاشی دیواری آدام تولدو ، نقاشی شده در دهکده کوچک ، درباره زندگی یک جوان 13 ساله که در تیراندازی پلیس شیکاگو کشته شد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – نقاشی دیواری تقدیم به آدام تولدو ، نوجوان 13 ساله ای از دهکده کوچک که در ماه مارس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، اکنون با اعلام امید و آگاهی از حمایت جامعه در یکی از املاک خانواده تولدو به نمایش گذاشته شده است.

میلتون کرونادو ، هنرمند ، گفت: “من می دانم که هنر می تواند به بهبودی کمی کمک کند ، در این جز component شفابخشی نقش داشته باشد.”

کرونادو هنرمندی است که در پشت نقاشی دیواری 17 پا و عرض 40 فوت در بلوارهای لوندیل و اوگدن متعلق به خانواده تولدو واقع شده است. برای این هنرمند ، این نقاشی دیواری نه تنها زندگی آدام تولدو 13 ساله را نشان می دهد ، بلکه زندگی های دیگر را که به دلیل خشونت با اسلحه از دست داده اند ، نشان می دهد.

کرونادو گفت: “من طرفدار بزرگ امیدواری هستم و به مردم کمک می کنم تا با از دست دادن کسی مقابله کنند. در درجه اول به این دلیل که پدر و مادرم را از دست داده ام ، یکی از آنها بر اثر خشونت اسلحه درگذشت.”

این نقاشی دیواری اسامی افرادی را نشان می دهد که بر اثر خشونت اسلحه جان خود را از دست داده اند. عنصر اصلی نقاشی دیواری پرتره تولدو با مریم مقدس در کنار آن است که توسط سه کبوتر احاطه شده است.

پس از اطلاع از هنرمند بودن تولدو ، برنامه ریزی شد تا طرح هایی از دفتر تولدو به نقاشی دیواری اضافه شود. بودجه و سازماندهی این پروژه توسط جنبش اخلاقی انجام شده است.

“شما می دانید که من در مورد احساس مادر ، خواهر ، برادر فکر می کنم. و من فکر می کنم ، “چه کاری می توانم انجام دهم تا به آنها نشان دهم که به ما اهمیت می دهند؟” دلیله مارتینز ، بنیانگذار جنبش اخلاقی گفت: “این همان چیزی است که من فکر کردم.”

کرونادو گفت که امیدوار است مردم از نقاشی دیواری مثبت بگیرند. وی آرزو کرد که نیاز مخاطبان و مشاوران برای نوجوانان در جامعه دهکده کوچک به مخاطبان یادآوری شود.

پنجشنبه ساعت 16:00 ، جنبش نقاشی دیواری ، همراه با کرونادو ، نقاشی دیواری را به عموم نشان می دهد و برای آدم تولدو مراقبت می کند.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *