نقد و بررسی: “Free Guy” با بازی رایان رینولدز ، سرشار از قلب و روح

[ad_1]

فیلم نیویورک-نیو ، که فقط روز جمعه روی پرده سینماها می رود ، رایان رینولدز را به عنوان یک شخصیت پس زمینه شناخته می شود که به عنوان شخصیت بدون بازیکن (NPC) شناخته می شود.

او با ذهن خود به یک “مرد آزاد” تبدیل می شود. داستان در داخل و خارج از بازی اتفاق می افتد که به طور خاص برای این فیلم طراحی شده است.

من از فیلمی که مرا شگفت زده کرد بسیار خوشم آمد زیرا بسیاری دیگر از فیلم های الهام گرفته از بازی های ویدیویی بسیار لنگ هستند.

Tron اصلی 1982 اولین قدم خوب بود. WarGames ، که سال بعد منتشر شد ، فریبنده بود ، اما به دنبال آن فیلمهای بد طولانی و طولانی دنبال شد. همه اینها باعث استقبال بیشتر “Free Guy” می شود.

بنابراین تعداد کمی از بازی ها درباره قلب دارای روح یا روح هستند ، و با این وجود این فیلم هر دو را دارد.

این هنرمند معروف به لیل رئال که در نقش یک نگهبان بانک و دوست شخصیت رایان رینولدز در یک بازی ویدیویی بازی می کند ، می گوید: “شما تعجب خواهید کرد که چقدر موجه است.” “با نگاهی به تریلر ، فکر می کنید که فقط یک سری از این” آن “خواهد بود.

مربوط رایان رینولدز شوکه شد که دیزنی به کراس اوور MCU بله گفت

جودی کامر به عنوان یک شخصیت در یک بازی به نام مولوتف و یک بازیکن واقعی به نام میلی که نقش مولوتف را کنترل می کند ، نقش دوگانه ایفا می کند.

کومر گفت: “اکنون به ندرت می توان فیلمی دریافت کرد که شبیه به یک داستان جدید باشد.” “می دانید که این بازی بر اساس یک بازی ویدیویی خاص طراحی نشده است: این جهان ایجاد شده و کاملاً جدید است ، بنابراین من فکر می کنم این آزادی زیادی به تیم داد.”

افرادی که Free Guy را ساخته اند به تنهایی گیمر نیستند ، اما کسانی از شما که بازی می کنند آن را دوست خواهند داشت: سری تکان می دهند و چشمک می زنند که فقط آنها می فهمند.

بقیه ما عاقل تر نیستیم ، اما همچنان می توانیم از این عمل لذت ببریم. همانطور که جو کری توضیح داد ، “این بازی در این دنیای بازی های ویدئویی و دنیای واقعی اتفاق می افتد ، اما این در واقع فقط پوسته داستان است.”

یک ستاره جوان و درخشان مانند Keery از مجموعه تلویزیونی “Stranger Things” ، افزودنی کاملی برای یک ساکن آمریکایی مانند رایان رینولدز است.

مربوط “کار عشق”: رایان رینولدز با “مرد آزاد” صحبت می کند و همه گیری COVID را کند می کند

در اولین نمایش منهتن ، این ستاره گفت که فیلم “با افرادی صحبت می کند که دور هم جمع می شوند ، از سایه بیرون می آیند ، متحد می شوند و خلق می شوند ، و عامل تغییر می شوند. من فکر می کنم این در مورد به دست آوردن دوباره کنترل زندگی شما است.”
اکران فیلم دو سال پس از اتمام فیلم اتفاق می افتد ، به دلیل انسداد که ممکن است به شدت به پیام فیلم کمک کرده باشد ، به تأخیر افتاده است.

رینولدز معتقد است که “این فیلم هرچه بیشتر وارد این ادیسه شویم اهمیت بیشتری پیدا می کند.”

“Free Guy” توسط دیزنی ، متعلق به همان شرکت اصلی این ایستگاه ، توزیع می شود.

مربوط The Sitdown with Sandy Kenyon: Ryan Reynolds Speaks Free Guy

حق چاپ © 2021 OnTheRedCarpet.com. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *