نقشه خطر CDC COVID: شهرستان کوک ممکن است دستورالعمل های ماسک را صادر کند زیرا داده ها انتقال “قابل توجه” COVID-19 را نشان می دهد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – انتظار می رود مقامات بهداشتی شهرستان کوک دستورالعمل های جدید ماسک را روز جمعه صادر کنند زیرا داده های CDC انتقال “قابل توجه” COVID -19 را نشان می دهد.

مقامات بهداشتی شهرستان و ایالت به دنبال افزایش تعداد مواردی هستند که طی ماه ها ندیده اند.

دکتر راشل روبین ، افسر ارشد پزشکی در بخش بهداشت عمومی شهرستان کوک ، می گوید: “ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی از این افزایش بسیار نگران هستیم.”

استیو برندی ، افسر اطلاعات عمومی در اداره بهداشت شهرستان ویل گفت: “زمان احتیاط فرا رسیده است.” “این یک یادآوری است که ما با این کار فاصله داریم و این واقعیت است که حدود 80 these از این موارد جدید در شهرستان ویل مربوط به گزینه دلتا است.”

کوک ، د کالب ، گروندی ، کندال ، لاسال و بون قبلاً به لیست ایالت های ایلینوی پیوسته اند که انتقال “قابل توجه” COVID-19 از جامعه را نشان می دهد. مناطق دوپاژ ، مک هنری و ویل نیز در خطر “قابل توجهی” قرار دارند.

ایندیانا ، نیوتن و جاسپر نرخ انتقال “بالایی” دارند. شهرستان راسین در ویسکانسین در سطح “قابل توجهی” قرار دارد.

همچنین ببینید نقشه واکسن COVID در ایلینوی نشان می دهد که چه تعداد از مردم در این استان واکسینه شده اند

دستورالعمل های جدید CDC توصیه می کند که همه در این شهرستانها دوباره از ماسک در داخل خانه استفاده کنند ، حتی اگر واکسینه شده باشند.

سطح انتقال CDC COVID-19 از ایالات متحده

نقشه درست نمایش داده نمی شود؟ اینجا را کلیک کنید تا در یک پنجره جدید باز شود.

کلی اوبراین گفت: “صادقانه بگویم ، منطقی است ، اگرچه مضحک است ، اما من ترجیح می دهم این کار را انجام دهم تا یک محرومیت دیگر.”

مقامات بهداشت شهرستان می گویند تنها راه کاهش این جهش ، واکسیناسیون افراد بیشتر است.

کارن ایالا ، مدیر اجرایی بهداشت و درمان شهرستان دوپاژ می گوید: “تنها چیزی که این ویروس به آن علاقه دارد زنده ماندن است … واقعاً به نفع افرادی است که واکسینه نشده اند.”

بهترین پزشک در شیکاگو معتقد است که این شهر به زودی وارد رده خطر “قابل توجه” می شود.

دکتر آلیسون آروادی گفت: “من انتظار دارم این را در چند روز آینده مشاهده کنیم ، می دانید.” “اگر بدانید ، ما اوایل هفته آینده چند اعلامیه رسمی می دهیم ، تعجب نمی کنم. این در مورد گزینه دلتا و این واقعیت است که اینجا است و در حال گسترش است.”
در حال حاضر شیکاگو به طور متوسط ​​190 مورد در روز مشاهده می کند و این تعداد همچنان رو به رشد است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *