نمایشگاه EXPO 2020 Pavilions یک غرفه پایداری قبل از نمایشگاه جهانی در ماه اکتبر افتتاح می کند

[ad_1]

نمایش برتر غرفه های Expo 2020 از روز پنجشنبه آغاز می شود و به بازدیدکنندگان این فرصت را می دهد تا در اولین کسانی که Terra – The Pavilion برای توسعه پایدار را تجربه می کنند ، باشند.

این غرفه از 22 ژانویه تا 10 آوریل برای بازدید عموم آزاد است و به بازدیدکنندگان این فرصت را می دهد تا نمای مختصری از غرفه های موضوعی نمایشگاه اکسپو 2020 داشته باشند. این همچنین نگاهی گذرا به آنچه پیش رو است هنگام استقبال نمایشگاه اکسپو 2020 دبی از جهان 1 اکتبر 2021 تا 31 مارس 2022

این به ویژه منحصر به فرد است ، زیرا نمایشگاه 2020 در دبی اولین نمایشگاه جهانی است که در منطقه خاورمیانه ، آفریقا و آسیای جنوبی (MEASA) برگزار می شود.

Terra – غرفه پایداری از 22 ژانویه برای عموم آزاد خواهد بود ، در حالی که Alif – غرفه تحرک و فرصت های مأموریت – غرفه فرصت ها بعداً در سه ماهه اول (Q1) 2021 دنبال می شود. رزروهای برتر غرفه ها ممکن است از ژانویه انجام شود 16 اینچ https://expo2020dubai.com/fa/pavilions-premiere با هر بازدید 25 AED.

از بازدیدکنندگان دعوت می شود که پیش از این اقدام به رزرو کنند ، زیرا این تجربه به دلیل بهبود اقدامات ایمنی و بهداشتی ، پنج روز در هفته با محدودیت ساعت کار و محدودیت ظرفیت را تجربه خواهد کرد.

ریم آل هاشمی ، مدیرکل دفتر Expo 2020 در دبی و وزیر امور خارجه امارات متحده عربی برای همکاری بین المللی ، گفت: “ما خوشحالیم که 2021 را با چنین یادداشت مثبتی آغاز می کنیم ، زیرا ما از جامعه امارات متحده عربی استقبال می کنیم که اولین کسی است که Terra را تجربه می کند – غرفه پایداری در برهه ای از تاریخ ما که از نظر تأثیر بر بشریت هیچگونه مشابهی ندارد.

وی افزود: این دوره از تغییر سریع و بی سابقه ، بازنگری در نحوه وجود ما را ضروری کرده است و با بحران جهانی بهداشت که بر همه افراد روی کره زمین تأثیر گذاشته ، شتاب بیشتری می یابد.

گرچه می توان از سال 2020 به عنوان سالی یاد کرد که جهان را برای همیشه تغییر داد ، اما همچنین فرصتی عالی برای گردهم آمدن به عنوان یک جامعه جهانی فراهم کرد. آل هاشمی گفت ، این به جهانیان فرصتی داده است تا پاسخهای مهمترین چالشهای موجود را پیدا کنند.

وی افزود: “این همچنان هدف اصلی اکسپو 2020 دبی و چشم انداز رهبری امارات متحده عربی است ، در حالی که غرفه های موضوعی ما – فرصت ، تحرک و پایداری فراخوان اقدام جمعی برای حل این چالش ها را ایجاد می کند تا آینده ای بهتر برای همه بشریت ایجاد کند. . “

بازدیدکنندگان در ژانویه قادر به گشت و گذار در Terra و لذت بردن از فضاهای عمومی بی نظیر اطراف خواهند بود که شامل زمین بازی کودکان ، فروشگاه هدیه ، اتاق غذاخوری و موارد دیگر است.

Terra ، به معنای “سیاره زمین” ، سفری جذاب را در میان عجایب دنیای طبیعی ارائه می دهد ، از جمله یک پیاده روی تعاملی در ریشه های جنگل ، جایی که هر مرحله “شبکه درخت” را لمس می کند.

با آشکار کردن اثرات مخرب مخفی انتخاب ، تجربه عاطفی برای تشویق بازدیدکنندگان در هر سنی ، به ویژه جوانان ، طراحی شده است تا نحوه رفتار آنها بر محیط تأثیر بگذارد. همچنین هدف آن شکستن چرخه مصرف گرایی با توانمند سازی آنها برای تبدیل شدن به عوامل تغییر است.

Terra با تجربه ای بازیگوش ، اکتشافی ، به عنوان یک مرکز علمی میراثی خواهد بود که انتخاب های پایدار را برای نسل های آینده القا می کند.

مرجان فریدونی ، مدیر ارشد کارشناس نمایشگاه Expo 2020 دبی ، گفت: نمایشگاه Expo 2020 یکی از پایدارترین نمایشگاه های جهانی در طول تاریخ است و از تلاش های امارات به عنوان یک قهرمان توسعه محیط زیست پشتیبانی می کند.

فریدونی گفت: “مناسب است که اولین بازدیدکنندگان ما از تجسم غرفه توسعه پایدار ، یک تجربه تعاملی و شخصی که فوریت مقابله با برخی از بزرگترین چالش های زیست محیطی را برجسته می کند ، لذت ببرند.”

وی افزود که این نشان دهنده فرصتهایی است که ما را متحد می کند و اینکه چگونه می توانیم برای ایجاد تغییرات مثبت کار کنیم. علاوه بر این ، نمایشگاه Expo 2020 به بازدیدکنندگان از هر ملیت ، سن و علاقه ای امکان انتخاب پایدارتر در زندگی خود را می دهد.

غرفه نمادین ، ​​طراحی شده توسط معماران مشهور جهان ، گریمشاو ، نمونه ای از طراحی پایدار ساختمان را ارائه می دهد. این صفحه برای هر دو انرژی و آب صفر ساخته شده و دارای 1055 صفحه فتوولتائیک است که روی سقفی به عرض 130 متر و بالای سری Trees Energy قرار دارد. این غرفه همچنین از استراتژی های پیشرفته برای کاهش آب ، بازیافت آب و منابع جایگزین آب استفاده می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *