نیروهای مسلح برای مبارزه با COVID-19 به ضد عفونی کردن مناطق عمومی ادامه می دهند

[ad_1]

نیروهای مسلح مصر برای اطمینان از ایمنی شهروندان و مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) ضد عفونی ملی را ادامه داده اند.

بر اساس بیانیه رسمی روز چهارشنبه تامر ال-رفای سخنگوی نیروهای مسلح ، عقیم سازی و ضد عفونی در کشتی ها ، پل های شناور ، ایستگاه ها ، تاسیسات مهم ، ادارات دولتی ، ایستگاه های حمل و نقل گسترده و عبادتگاه ها انجام می شود.

همچنین سمینارهایی در فضای باز برای آموزش شهروندان در مورد خطرات شیوع ویروس کرونا برگزار شده است ، ضمن اینکه محافظت هایی برای محدود کردن شیوع آن از جمله فاصله اجتماعی انجام می شود.

این سمینارها همچنین به افتخار شماری از پزشکان و ساکنان وزارت بهداشت که در مبارزه با ویروس کمک کردند و به نشانه قدردانی از قربانیان و فداکاری در انجام کارشان برگزار شد.

نیروهای مسلح ماسک صورت پزشکی رایگان را بین شهروندان توزیع کرده و خدمات اولیه پزشکی مانند اندازه گیری دما و درصد خون را ارائه می دهند. این امر برای بررسی سلامت شهروندان و اصرار بر اینکه آنها از مناطق پرجمعیت دور هستند ، در حالی که همه اقدامات پیشگیرانه و محافظت فردی را انجام می دهند ، معرفی شد.

علاوه بر این ، مواد غذایی با قیمت های کاهش یافته در تعدادی از مناطق با تراکم بالا از طریق مراکز فروش ثابت توزیع می شد. توزیع به منظور کاهش ازدحام و ازدحام بیش از حد انجام می شود ، در حالی که یک محیط سالم و ایمن برای مقابله با گسترش ویروس کرونا فراهم می شود.

این بخشی از نیروهای مسلح است که تمام توانایی های آنها را برای کمک به سازمان های مختلف دولتی در مقابله با موج دوم ویروس کرونا فراهم می کند ، به گونه ای که امنیت و حفاظت از شهروندان مصری را تضمین می کند.

عملیات عقیم سازی بخشی از برنامه نیروهای مسلح برای حمایت از سازمانهای مختلف دولتی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *