هرمس اولین شماره برنامه امنیتی سازی گروه Amer ، پورتو ، Casatli را به پایان رساند

[ad_1]

روز سه شنبه ، EFG هرمس اعلام کرد که اولین شماره از یک برنامه تضمین به ارزش 6.5 میلیارد EGP برای گروه Amer ، Porto Group و Qasatli با موفقیت به پایان رسیده است.

شرکت خدمات مالی برای صدور 700 میلیون یورو EGP به عنوان مالک انفرادی و مشاور مالی فعالیت کرد که بیش از یک بار پوشش داده شد. این بخشی از یک برنامه برای مجموعه ای از مطالبات به ارزش 911 میلیون EGP از پنج شرکت تأسیس کننده ، از جمله چهار شرکت تابعه گروه عامر و شرکت مالی وام های رهنی قصاتلی است.

معامله اوراق بهادار شامل سه ترانش است ، مرحله اول با سررسید 13 ماه ، مرحله دوم تا 36 ماه و بار دیگر تا 60 ماه.

رتبه بندی خاورمیانه و خدمات سرمایه گذار (MERIS) به tranche اول رتبه بندی اعتباری AA + اختصاص می دهد ، و ترانش های دوم و سوم به ترتیب AA و A تعیین می شوند.

مصطفی گاد ، رئیس بخش بانکداری سرمایه گذاری EFG هرمس گفت: “ما خوشحالیم که دوباره با عامر گروپ ، یکی از برجسته ترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات مصر شریک می شویم.” گروه طلعت مصطفی ، مجموع بدهی های تیم را از ابتدای سال 2020 به 9 میلیارد ارزش EGP افزایش می دهد. “

وی خاطرنشان کرد که این موفقیت تنها تعهد EFG هرمس را برای گسترش قابلیتهای خود در زمینه تأمین ارزش تأیید می کند ، زیرا کلاس دارایی همچنان در مصر حرکت می کند.

این برنامه در دسامبر سال 2020 برای نه سازنده مختلف تصویب شد: چهار شرکت تابعه گروه آمر. چهار شرکت تابعه گروه پورتو ؛ و کاساتلی بانک بین المللی عربی-آفریقایی (AAIB) ، بانک تجارت بین المللی (CIB) و بانک کانال سوئز (SCB) به عنوان ضامن با CIB به عنوان متولی عمل کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *