هرمس در ماه ژانویه با 5.2 میلیارد معامله EGP در صدر لیست کارگزاری قرار گرفت

[ad_1]

کارگزاری اورمس اوراق بهادار از نظر تجارت اوراق بهادار برای اولین ماه سال 2021 در میان شرکت های کارگزاری رتبه اول را کسب کرد و 8.8 درصد سهم بازار را کسب کرد که ارزش آن 5.169 میلیارد EGP است.

پس از آن گروه واسطه گری مالی قرار دارد که 5.5 درصد از سهم بازار نماینده معاملات EGP 3.22 میلیارد دلار است. Mubasher International برای اوراق بهادار با 5.2٪ سهم بازار با معاملات 3.065 میلیارد EGP در رتبه سوم قرار گرفت.

ایهاب رشاد ، معاون رئیس هلدینگ سرمایه مبشر ، گفت که این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری به سرمایه گذاری 1 میلیارد EGP تحت سیستم عامل جدید DU Invest خود برسد.

رشاد گفت که این شرکت قصد دارد 50000 مشتری را از طریق قراردادهای مستقیم ، چه با اشخاص یا م institutionsسسات ، جذب کند.

وی افزود که این پلت فرم شامل 10 محصول جدید است. این شرکت محصول DU Invest خود را با هدف قرار دادن دو بخش از مردم از همه گروه های درآمد ، شروع با EGP 500 ، آغاز کرد.

این علاوه بر محصول DU Trade ، یک برنامه برای تجارت با اشتراک ثابت ماهانه بدون کارمزد و حداکثر 50 EGP در ماه است.

رشاد گفت که محصولات جدید مورد توجه بسیاری از شرکت هایی قرار گرفته است که مورد توجه سرمایه گذاران منفرد قرار می گیرند.

با اختلاف اندکی ، کارگزاری Beltone Securities با به دست آوردن 5.1٪ از بازار ، نماینده ارزش تجاری 2.984 میلیارد EGP ، در رده چهارم قرار گرفت.

اوراق بهادار پایونیرز با 5 درصد ارزش معاملات معادل 2.945 میلیارد EGP در بازار پنجم شد و با همین درصد ، شرکت کارگزاری بین المللی با 2.945 میلیارد EGP در رتبه ششم قرار گرفت.

اوراق بهادار Arabeya Online با کسب 4.1٪ از معاملات به ارزش 2.414 میلیارد EGP و پس از آن Pharos Securities با سهم بازار 3.6٪ در معاملات به ارزش 2.093 میلیارد EGF ، هفتم شدند.

موتاز اشماوی ، مدیرعامل Arabeya Online ، گفت که این شرکت تلاش می کند تا موفقیت خود را در دستیابی به مشتریان فردی و افزایش دسترسی به موسسات در دوره آینده حفظ کند. این به شرطی است که وی تلاش کند در ماههای آینده به موقعیتهای پیشرفته برسد.

وی توضیح داد که این شرکت در سه ماهه اول سال جاری معاملات زیادی را در بخشهای مختلف منعقد می کند و در تلاش است که آنها را در اسرع وقت پلمپ کند.

در جایگاه نهم ، کارگزاری اوراق بهادار ارزش تجاری 1.849 میلیارد EGP داشت و به آن 3.1 درصد سهم بازار داد.

Tycoon Securities موفق شد جایگاه خود را در 10 لیست برتر 10 تایی حفظ کندشما محل. این شرکت 3 درصد از بازار را با ارزش معامله 1756 میلیارد EGP به دست آورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *