هنرمندان اوکلند برای کمک به افراد بی خانمان ساکن یک اردوگاه خانه های کوچکی می سازند

[ad_1]

اوکلند کالیفرنیا – هنرمندان اوکلند گروهی را برای کمک به تأمین سرپناه برای ساکنان پذیرفته نشده ای که در اردوگاهی در غرب اوکلند زندگی می کنند ، تشکیل داده اند.

Artists Building Communities گروهی از هنرمندان و کارگران سرگرمی است که می خواهند به جمعیت کم برخوردار کمک کنند ، که به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار دارد.

“آن ماری بوستامانته” ، بنیانگذار موسسه هنرمندان در حال ایجاد انجمن ها هستند. “و همسایگان خود را در معرض تهدید اخراج دیدیم. ما ساخت خانه های کوچک را شروع کردیم تا از امنیت بیشتری برای آنها برخوردار شویم.”

تحت ایالت 880 در غرب اوکلند ، جامعه ای بی روح در اتومبیل ها و چادرهایی که با انبوهی از زباله احاطه شده اند زندگی می کند.

دیمیتری شوسترمن ، یک فعال صریح گفت: “چالش این نیست که سرپناهی داشته باشیم.” “فقط برای داشتن کمی امنیت در خانه ، می دانید که بسیار بزرگ است. این زندگی مردم را تغییر می دهد.”

متصل: بازیافت و کاهش بازیافت: شرکت مبلمان سانفرانسیسکو معتقد است که شانس دوم است

هنرمندان جوامع را می سازند صفحه GoFundMe برای جمع آوری کمک مالی برای حمایت از ساخت خانه های کوچک در وود استریت کمپ ، یکی از بزرگترین اردوگاه های اوکلند.

بوستامانته گفت: “در اوکلند ، همه جا شهرهای چادر را می بینید.” “مردم ساختارهای خود را می سازند ، مردم در اتومبیل ها ، ماشین های RV و همه چیز هستند.”

طبق ممیزی از شهر اوکلند ، حداقل 140 اردوگاه در این شهر وجود دارد.

از ماه مارس ، هنرمندان و کارگران سرگرمی توانسته اند استعدادها و مهارت های خود را برای ساخت هشت خانه کوچک انتقال دهند.

لوک سوانسون ، موسیقیدان از اوکلند گفت: “ما می خواهیم بیرون برویم و کار خوبی برای جامعه انجام دهیم زیرا واقعاً نمی بینیم که در سطح شهر یا ایالت چگونه کاری برای آنها انجام می شود.” “من دوست دارم ساکنان را بشناسم و بسیار خوب است که ببینیم ما توانسته ایم چیزی بتن تهیه کنیم. این فقط یک راه حل کوچک است که آن را راه اندازی می کند و امیدواریم که به چیز دیگری منجر شود.”

متصل: این سازمان غیرانتفاعی کالیفرنیایی مدادهای دست دوم را جمع آوری می کند که در غیر این صورت به محل دفن زباله تبدیل می شوند و آنها را در مدادهای جدید بیمارستان های کودکان در ایالات متحده بازیافت می کند.

براساس انجمن های هنرمندان ، حدود 150 نفر در اردوگاه Wood Street زندگی می کنند.

بوستامنته گفت: “جوامع هنرهای نمایشی در تلاشند ابتدا رویکرد مسکن را تحت فشار قرار دهند.” “ما می خواهیم به شهر اوکلند ، منطقه خلیج فارس و ملت ثابت کنیم که اگر کسی این منبع اساسی را داشته باشد ، بسیاری از موارد در زندگی او بهبود می یابد.”

افرادی که در اردوگاه وود استریت زندگی می کنند به عنوان واحدی برای رأی دادن در مورد اینکه چه کسی باید ساکن بعدی ساکن یک خانه کوچک جدید باشد کار می کنند.

کلی کاستیلو بیش از یک دهه در خیابان های اوکلند زندگی کرده و یکی از اولین دریافت کنندگان یک خانه کوچک بود.

کاستیلو گفت: “من هیجان زده شدم ، شما احساس امنیت می کنید.” “چه تأمین کند و چه نکند ، شما هنوز احساس امنیت می کنید. مطمئناً از ماندن در چادر ایمن تر هستید. داشتن این واقعاً زیباست.”

از طریق کمک های مالی بیشتر ، Art Building Communities امیدوار است که خانه های کوچک بیشتری برای تأمین سرپناه برای ساکنان بدون محدودیت ایجاد کند.

بوستامنته گفت: “شگفت آور است كه آنچه كه ما انجام می دهیم فقط تأمین عزت ، سلامتی ، ایمنی ، امنیت نیست.” “این دارو است ، عالی است.”

برای اهدا به هنرمندان جامعه ساختمان ، از آنها بازدید کنید صفحه GoFundMe.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *