هنری در حال تماشای زنده: طوفان با نزدیک شدن به نیویورک ، بوستون به یک طوفان گرمسیری ضعیف می شود. آنچه باید در مورد مسیر ، خشکسالی بدانید

[ad_1]

نیویورک – هنری قبل از فرود یکشنبه در شمال شرقی به یک طوفان گرمسیری تبدیل شد. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد آب و هوای این آخر هفته بدانید ، که نام آن گرمسیری است اما دور از خانه است ، آمده است.

آیا هنری هنوز طوفان است؟

نه در لحظه مرکز ملی طوفان ها اوایل روز یکشنبه آن را به طوفان گرمسیری رساند.

تفاوت بین طوفان و طوفان گرمسیری چیست؟

همه چیز درباره باد است. به طور خاص ، سرعت باد ثابت است. حداکثر باد مداوم برای طوفان بیش از 74 مایل در ساعت است. طوفان گرمسیری؟ 73 مایل در ساعت

از صبح روز یکشنبه ، بادهای فعلی هنری به 110 مایل در ساعت (110 مایل در ساعت) رسیده بود ، به سادگی از وضعیت طوفان بیزار بود.

اما بزرگترین تهدید طوفان به این بزرگی آب است. باران های شدید باعث ایجاد امواج و سیل های شدید در داخل کشور می شود و از نظر تاریخی این موارد جان و مال را بیشتر از بادهای شدید به خطر می اندازد.

همچنین ببینید: چه زمانی طوفان گرمسیری به طوفان تبدیل می شود؟

هنری در چه مناطقی باید تحت تأثیر قرار گیرد؟

در حال حاضر شبیه لانگ آیلند در نیویورک و جنوب نیو انگلند – به ویژه کانکتیکات است. اگر در نیویورک به خشکسالی برسد ، این اولین باری است که این کشور از فصل طوفان سندی در سال 2012 در فصل طوفان مورد حمله مستقیم قرار گرفته است – اثرات آن هنوز نیویورک را آزار می دهد.

هنری کی به خشکی می رسد؟

تا بعدازظهر یکشنبه به نظر می رسد. سرویس هواشناسی ملی می گوید اگر طوفان در جاده بماند ، ممکن است در ساعت 11 صبح در لانگ آیلند به خشکی برسد. اگر او به سمت شرق حرکت کند ، احتمالاً تا ساعت 2 بعد از ظهر به رود آیلند ضربه خواهد زد. با این وجود ، اثرات آن را می توان از شنبه شب احساس کرد.

هنری کیست؟ باب کیست؟ و گلوریا کیست؟

سه نفر طوفانی. هنری (تلفظ آن-ری) صبح شنبه به طوفان تبدیل شد-و ممکن است اولین مورد در نیوانگلند در 30 سال گذشته باشد. باب سلف خود بود ، مسئول مرگ 17 میلیارد دلار و 1.5 میلیارد دلار خسارت در آگوست 1991. اما با توجه به ارتباطات کانکتیکات در حوزه هنری ، برخی ممکن است گلوریا را بهتر به خاطر بیاورند – طوفان سپتامبر 1985 در هر دو لانگ آیلند و کانکتیکات رخ داد. و هشت کشته و نزدیک به 1 میلیارد دلار خسارت به بار آورد.

بیشتر: طوفان چگونه شکل می گیرد؟

Je m’appelle Henri – چرا من با Hurricane نامی دارم؟

این طوفان ها به لطف انجمن جهانی هواشناسی که دارای فهرستی از 21 نام برای هر فصل طوفان در اقیانوس اطلس است ، نام انسانی دارند.

بنابراین چه شرایطی برای یک هنری (یا باب یا گلوریا) لازم است؟

دو عنصر برای ردیابی طوفان در شمال مورد نیاز است: خود سیستم گرمسیری و جریانهای حاکم. به گفته سرویس هواشناسی ملی ، اکثر سیستم های گرمسیری در نیمکره شمالی قبل از اینکه به سمت شمال حرکت کنند ، تمام می شوند یا خود را تکرار می کنند.

بسیار خوب ، بنابراین بسیار نادر است آیا مسیر هنری با تغییرات آب و هوایی مرتبط است؟

سرویس هواشناسی ملی می گوید این فقط یک پدیده گرمسیری است. اما در عین حال ، تغییرات آب و هوایی در مورد آب و هوای گرمسیری بد نیست – گرم شدن کره زمین طوفان ها را تشدید می کند ، آنها را قوی تر و مرطوب تر می کند.

مردم برای آماده شدن برای هنری باید چه کار کنند؟

این اولین سوارکاری در نیو انگلند یا نیویورک پس از مدت طولانی نیست. از این گذشته ، نروژی فقط یک طوفان با لهجه بوستون است. در گویش لانگ آیلند تفاوت چندانی ندارد. بنابراین ، پروتکل های معمول اعمال می شود: قایق ها را از آب بیرون بیاورید ، ماشین ها را با گاز پر کنید ، در کمد ذخیره کنید و دریچه ها را بردارید. همچنین برای قطعی برق آماده باشید.

مقایسه هنری با سندی چگونه است؟

سندی به عنوان یک طوفان فوق العاده در اطراف این قسمت ها شناخته می شود زیرا از نظر فنی زمانی که در اکتبر 2012 بدترین کار خود را برای نیویورک ، حومه و ساحل جرسی انجام داد ، یک طوفان نبود. هنری احتمالاً برای شهر یا ساحل چندان سخت نخواهد بود. ، اما او می تواند باعث ایجاد سیل ویرانگر در دره اشباع شده رودخانه رودخانه شود. قطع برق در مناطق بزرگتر می تواند یک هفته یا بیشتر طول بکشد. و حداقل سندی زمان بیشتری برای آماده سازی داشت. اندرو کوئومو فرماندار نیویورک روز شنبه سندی را تحت فشار قرار داد و گفت که هنری یک “نسبتاً کوتاه” ارائه کرده است.

کوئومو؟ آیا او هنوز در اطراف است؟

آره! کوئومو تا روز دوشنبه ساعت 11:59 بعد از ظهر فرماندار است ، بنابراین او از نظر فنی فعلا هنوز مسئول است.

ما در روزهای سگ آگوست هستیم – آیا تعداد گردشگران بیشتری در امتداد ساحل اقیانوس اطلس وجود دارد؟

اوه آره این مدرسه در حال بازگشت به بخش هایی از ساحل شرقی است ، اما هنوز هزاران گردشگر از سواحل کیپ کد ، همپتون و جاهای دیگر لذت می برند.

آیا هنری یک طوفان سریع است یا کند؟

هنری در یک مسابقه برنده نشد ، اما روز شنبه به طور پیوسته شتاب گرفت. تکان دادن آهسته می تواند یک چیز خوب باشد و احتمال سقوط سریع آن را افزایش می دهد. اما می تواند به معنی باران بسیار متمرکز نیز باشد که به معنی سیل است.

صبر کنید ، آیا طوفان باب همان “طوفان کامل” بود؟

نه ، اگرچه هر دو طوفان در سال 1991 بود. به اصطلاح “طوفان کامل” – که به طوفان هالووین نیز معروف است – حدود دو ماه بعد نیو انگلند را فرا گرفت. از شمال شرقی شروع شد ، به هر شکلی که بیشترین آسیب را داشته باشد. سرانجام ، طوفان در مرکز آن شکل گرفت – اما عمداً نام آن فاش نشد زیرا هواشناسان نگران بودند که حواس او را پرت کند.

بگویید او تعمید داده است ، چگونه شناخته می شود؟

هنری.

به طور جدی؟

آره! نام طوفان ها در اقیانوس اطلس هر شش سال یکبار بازیافت می شود ، مگر اینکه به دلیل شهرت بازنشسته شوند – ما هرگز طوفان دیگری به نام کاترینا یا حتی باب را نخواهیم دید. و نام “H” – هنری در 1991 – بعد از طوفان در لیست بعدی قرار داشت.

پس این فیلم درباره باب نیست؟

درست. “طوفان کامل” فیلمی 2000 با بازی جورج کلونی و مارک والبرگ خود از نیو انگلند است که بر اساس کتابی به همین نام از سباستین یونگر ساخته شده است. هر چند کمی از بحث خارج می شویم.

خوب شما گفتید که انتظار می رفت هنری اولین طوفانی باشد که در 30 سال اخیر نیوانگلند را فرا گرفته است – اما ایرن چطور؟

ایرن واقعاً گرمسیری و طوفان بود ، اما زمانی که ورمونت را ویران کرد ، از نظر فنی یک طوفان گرمسیری بود.

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *