هیئت نظامی انگلیس برای بحث در مورد آموزش تسلیحات و مشارکت به مصر سفر می کند

[ad_1]

سرلشکر سر جان لوریمر ، مشاور ارشد ستاد دفاع پادشاهی انگلستان در خاورمیانه و شمال آفریقا (DSAME) ، و مارتین سامپسون جانشین وی ، مارشال سامپسون ، یک سفر رسمی سه روزه به مصر به پایان رسانده اند.

این بازدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا انتقال نقش DSAME را از سرلشکر لوریمر به AM Sampson نشان می دهد.

در طول این بازدید ، دو DSAME جلسات سطح بالایی را با نمایندگان ارشد نیروهای مسلح مصر برگزار کردند و کاپیتان آتشه دفاعی انگلیس (نیروی دریایی سلطنتی) استفان دیکن را همراهی کردند. آنها با دستیار وزیر دفاع مصر در امور خارجه دیدار و در مورد جنبه های نظامی مورد علاقه مشترک گفتگو کردند.

لوریمر و سامپسون همچنین طی جلساتی با رئیس سازمان آموزش و رئیس تسلیحات ، راه های بهبود آموزش مشترک و مشارکت تسلیحاتی با مصر را بررسی کردند.

علاوه بر این ، بحث های دوجانبه با فرماندهان نیروی دریایی و نیروی هوایی مصر تشکیل شد. طرفین درک خود را از چگونگی همکاری نیروی دریایی و هوایی دو کشور برای تقویت همکاری دو جانبه و همکاری در تمرینات مشترک آینده تعمیق بخشیدند.

لوریمر در پایان سفر خود اظهار داشت: “در حالی که در آخرین سفر رسمی من به عنوان مشاور ارشد دفاعی در خاورمیانه و شمال آفریقا (DSAME) از منطقه بود ، به نظر من مناسب است که وی در مصر باشد ، کشوری که من در اواسط دهه 1980 زندگی کردم و در آنجا مطالعات عرب و اسلامی را آموختم. “

وی افزود: “از آن زمان ، من علاقه و احترام عمیقی به کشور ، مردم ، فرهنگ و تاریخ آن دارم ، بنابراین کمک به توسعه روابط دو جانبه بین انگلستان و مصر در طول نقش من در این نقش یک امتیاز بوده است.” ، که در این سفر در آن شرکت کردیم ، بازتاب قدرت روابط بین دو کشور ما است. بگذارید این ادامه پیدا کند. “

سامپسون اضافه کرد: این برای من یک امتیاز بزرگ بود که به منظور آماده سازی برای نقش جدید من به عنوان مشاور ارشد دفاعی در خاورمیانه و شمال آفریقا (DSAME) به همراه ژنرال لوریمر به مصر سفر می کنم.

وی همچنین گفت: “جلسات و تعهدات به من درک واضحی از اهمیت و موقعیت مصر در منطقه و جهان عرب داد.”

سامپسون خاطرنشان كرد كه همكاري و همكاري كنوني و همچنين برنامه هايي براي همكاري هاي آينده بين انگلستان و مصر هيجانانگيز و بازتاب روشن احترام و جاه طلبي مشترك است.

وی افزود: “من امیدوارم که در آینده نزدیک به مصر برگردم ، اعتماد و دوستی را که ژنرال لوریمر ایجاد کرده است تقویت کنم و روابط دوجانبه را حتی بیشتر تقویت کنم.”

سر جفری آدامز ، سفیر انگلیس در مصر ، گفت: “سرلشکر سر جان لوریمر سرمایه بزرگی در روابط دفاعی ما با مصر است و من می خواهم از او بخاطر تمام تلاش و تعهدش در تقویت همکاری های نظامی بین انگلستان تشکر کنم و مصر. “

سفیر گفت: “من همچنین می خواهم به انتصاب انتصاب مارشال سامپسون به عنوان مشاور عالی ارشد رئیس دفاع انگلیس در خاورمیانه و شمال آفریقا (DSAME) تبریک بگویم.”

وی خاطرنشان کرد که مشتاقانه منتظر همکاری با سامپسون برای بهبود برنامه همکاری دفاعی انگلیس در مصر و ارتقا security امنیت و ثبات در منطقه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *