هیئت وزارت برنامه ریزی بیمارستان های 3 استان را بازرسی کرد

[ad_1]

به عنوان بخشی از نظارت مستمر بر ادغام بیمارستان ها در این کشور ، هیاتی از وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر از بیمارستانهای Takamol در Giza ، Fayoum ، استان Menufia بازدید کردند.

این هیئت برای بازدید از مرکز مراقبت های اولیه در بیمارستان البکاری ، بیمارستان ناهیا ، بیمارستان مجتمع تاتون و بیمارستان ابو ژاندر التکامالی در استان فیوم رفتند.

وی سپس به استان منوفیا رفت و در آنجا از بیمارستان مجتمع Ezi و واحد بهداشت Tamlay بازدید کرد.

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی هلا السعید به اهمیت بیمارستان های تاکامول در ارائه خدمات پزشکی اشاره کرد. وی افزود که آنها یک عامل مهم و ضروری برای اجرای بیمه درمانی جامع هستند که دولت به دنبال دستیابی به آن است.

این امر به ارائه واحدهای پزشکی خانوادگی ، پرونده خانواده و پزشک خانواده در ارائه خدمات پزشکی به مردم ، به ویژه روستاییان بستگی دارد. وزیر گفت که گسترش تعداد این بیمارستان ها در تعداد زیادی از ولایات از اجرای بیمه درمانی جامع حمایت می کند.

السید به تلاش های وزارت خود برای نظارت بر بیمارستان های ادغام و بحث در مورد چالش های پیش روی برخی از آنها اشاره کرد.

وی گفت که وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی با مقامات مربوطه همکاری خواهد کرد تا حمایت لازم را از این بیمارستان ها ارائه دهد. این امر با توجه به علاقه دولت به بخش بهداشت و ارائه خدمات لازم به شهروندان برای اطمینان از ایمنی آنها صورت می گیرد.

ریاست این هیئت را اسماعیل یوسف ، رئیس بخش توسعه انسانی و اجتماعی وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بر عهده داشت. وی همچنین شااراوی عبدالمنعیم ، مسئول مدیریت دولت مرکزی برای عملکرد خدمات ، و نمایندگان شورای ملی زنان (NCW) و وزارت بهداشت و جمعیت را همراهی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *