هیئت وزارت برنامه ریزی پروژه های تحول دیجیتال سینای جنوبی را بازرسی می کند

[ad_1]

هیئتی از وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر برای پیگیری کار در پروژه های تحول دیجیتال ، به تور خود در سینای جنوبی ادامه داد.
این هیئت به سرپرستی ناظر كل پروژه توسعه اسكان محمد ایزی ، كارهای انجام شده در مراكز فناوری ، اتوماسیون خدمات و آموزش را در پورتال خدمات شهری بررسی كردند.
وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی هلا ال سعید گفت که وزارت وی مایل است در توسعه کارایی خدمات عمومی مشارکت کند. بخش کار شامل ساده سازی روشهای به دست آوردن این خدمات است که این خدمات نیز بهتر و سریعتر در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
السید گفت که این کار ستون شفافیت و کارایی را در مورد نهادهای دولتی که بخشی از چشم انداز 2030 مصر هستند ، اعمال می کند.
وی افزود که پورتال خدمات تسویه حساب آنلاین ، که به عنوان بخشی از پروژه های تحول دیجیتالی ایالت ارائه می شود ، بستری است که هدف آن صرفه جویی در وقت و تلاش است. همچنین روند دستیابی به خدمات برای شهروندان را تسهیل و تسریع می کند و به آنها کمک می کند تا از مراجعه حضوری به دفاتر جلوگیری کنند.
از طرف خود ، Ezi گفت که در این بازدید ، جلسه ای با مدیران مراکز فناوری و سرپرستان سیستم برگزار شد تا درباره موانع و چالش های پیش روی آنها بحث شود.
ایزی همچنین گفت که کارایی شهرهای استان سینای جنوبی در حال حاضر در حال افزایش است. وی افزود که هماهنگی با ریاست مسکن والی برای اتوماسیون سیستم صدور پروانه های ساختمانی پروژه های گردشگری و ادغام آنها با سیستم محلی انجام شده است.
این هیئت همچنین برای رصد روند کار در این شهرها از شرم الشیخ ، التور ، دهاب و راس سیدر بازدید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *