وزارت بازرگانی و بانک آتیاریوفا در حال بحث درباره همکاری در مصر ، آفریقا هستند

[ad_1]

وزیر تجارت و صنایع مصر ، Nevine Game ، جلسه ای گسترده با هشام الصفا ، مدیرعامل Attijariwafa Bank مصر برگزار کرد و در مورد چگونگی بهره مندی این کشور از حضور این بانک در آفریقا گفتگو کرد.

در این دیدار ، طرفین در مورد چگونگی حضور این بانک در آفریقا می توانند باعث تقویت همکاری های تجاری ، صنعتی و سرمایه گذاری مصر با بقیه قاره شوند.

وزیر گفت دولت مصر می خواهد صادرات مصر را به بازارهای آفریقا افزایش دهد و بازارهای جدیدی را در این قاره باز کند.

وی افزود فرصت های قابل توجهی برای بهره گیری از برنامه های مالی و سازوکارهای بانکی بانک آتیجیوفا وجود دارد. این امر می تواند به صادرات مصر به 15 کشور آفریقایی که بانک در آنها حضور دارد ، به ویژه در آفریقای غربی کمک کند.

گاما بر اهمیت تشدید همکاری بین بانک آتیتریوفا ، دفتر تجارت مصر (ECS) و شوراهای صادراتی در مورد تأمین مالی صادرات مصر به بازارهای آفریقا تأکید کرد.

گاما گفت: “همکاری بین بانک و جامعه تجاری مصر برای تقویت ادغام صنعتی بین مصر و کشورهای قاره آفریقا از طریق تأمین اعتبار ایجاد پروژه های صنعتی مصر در کشورهای آفریقایی مهم است”. گاما گفت: “ما همچنین باید از بانک برای فعال کردن آگادیر برای افزایش سرعت تجارت بین کشورهای عضو این توافق نامه ، که شامل مصر ، اردن ، تونس و مراکش است. “

وزیر این بانک را به شرکت در تأمین مالی برنامه های بخش صنعتی بازار مصر فراخواند. این امر به ویژه بر تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) که در تأمین مالی ماشین آلات و تجهیزات و تأمین مالی پروژه های سرمایه ای مجتمع های صنعتی دولتی ایجاد می شوند ، تمرکز می کند.

از طرف خود ، الصفا بار دیگر تمایل این بانک برای حفظ حضور خود در بازار مصر را اعلام کرد ، که به گفته آن یکی از مهمترین بازارهای سرمایه گذاری در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) است.

الصفا افزود که این بانک در حال حاضر بر روی توسعه سبد وام خود و گسترش برنامه های مالی برای تمام بخشهای تجاری و صنعتی در بازار مصر کار می کند.

وی گفت: در حال حاضر یک طرح جامع برای ارائه خدمات بانکی عالی به جامعه تجاری مصر در حال اجرا است. این کار از طریق 64 شعبه بانک انجام می شود و تعداد زیادی از استانهای سراسر کشور را تحت پوشش قرار می دهد.

وی همچنین از تقویت همکاری با همه سرمایه گذاران مصری و تهیه مکانیزم های مالی ، چه برای پروژه هایی که در بازار مصر راه اندازی می شود و چه در بازارهای آفریقا ، استقبال کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *