وزارت برنامه ریزی در حال نظارت بر پروژه های توسعه 2020/21 در فیوم است

[ad_1]

هیأتی از وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی به عنوان بخشی از پیگیری پروژه های توسعه در سراسر استان که در برنامه سرمایه گذاری برای سال مالی (FY) 2020/21 قرار دارد ، از استان فیوم بازدید کردند.

این بازدید به عنوان بخشی از تلاش های وزارتخانه برای افزایش پیگیری بازدیدهای داخلی برای بررسی پروژه های مشمول برنامه ملی برای سال مالی 2020/21 و ارزیابی آنچه تاکنون بدست آمده است صورت می گیرد.

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی ، هلا السعید ، با اشاره به اهمیت بومی سازی اهداف توسعه پایدار در استان ها ، خاطرنشان کرد: این موضوعی است که دولت توجه زیادی به آن می کند.

وزیر گفت که دولت مصر در نظر دارد مزایای مزایای نسبی این کشور را به حداکثر برساند. همچنین هدف آن دستیابی به رشد فراگیر و پایدار و توسعه متوازن منطقه ای ، به عنوان یکی از ارکان اصلی چشم انداز مصر در سال 2030 است.

السید افزود که برنامه میان مدت برای توسعه پایدار اهمیت زیادی به عدالت فضایی در بهداشت ، آموزش و استفاده از منابع اقتصادی و سایر منابع می دهد.

این امر به دستیابی به توسعه ملی جامع و متعادل کمک می کند و هدف اصلی را شکل می دهد که برنامه های توسعه اقتصادی و اجتماعی در اطراف آن می چرخد.

سفر این هیئت شامل گشت و گذار در چندین پروژه در حال انجام به عنوان بخشی از برنامه برای سال مالی 2020/21 و همچنین پروژه های تحت صندوق تأمین مالی مسکن اجتماعی و وام بود. این پروژه ها در بندر الفیوم و همچنین در روستاها و مراکز شهری آبشوئی ، سنوراس و تامیا واقع شده اند.

این امر همراه با بازدید از ساختمان کنترل ترافیک بندر الفیوم بود. هزینه کل پروژه در حدود 16،450 میلیون EGP است و انتظار می رود در فوریه 2021 تکمیل شود.

این بازدید همچنین شامل پیگیری برای تکمیل پروژه مسکن اقتصادی در شهر تامیا ، جایی که سه ساختمان مسکونی ساخته شده است. در مجموع 66 آپارتمان که بین مسکن اجتماعی و اداری و همچنین مغازه های تجاری تقسیم شده اند ، این پروژه را تشکیل می دهند که 14 میلیون بودجه EGP دریافت کرده است.

این هیئت پروژه های آسفالت جاده های استان های فیوم از جمله روسازی جاده قبرستان در آبشوا را با هزینه ای در حدود 2.5 میلیون EGP بررسی كرد كه انتظار می رود در ماه مارس به پایان برسد.

در این بازدید ، آل سعید با احمد الانصاری فرماندار فیوم و هبا مگایب ، رئیس بخش برنامه ریزی منطقه ای وزارت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی و هیئت همراه دیدار کرد.

در این جلسه ، روند اجرای پروژه های برنامه سال مالی 2020/21 مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. این پروژه ها در حدود 491.5 میلیون EGP سرمایه گذاری دریافت خواهند کرد که در آسفالت معابر ، بهبود شبکه برق ، تقویت واحدهای محلی و بهبود محیط زیست متمرکز خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *