وزارت برنامه ریزی 200 میلیون EGP را برای وزارتخانه های برق و مسکن تصویب می کند

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هلا ال سعید ، از برنامه 200 میلیون EGP برای سال مالی (FY) 2020/21 برای وزارتخانه های برق و انرژی های تجدید پذیر و مسکن ، تاسیسات و جوامع شهری رونمایی کرده است.

این طرح 100 میلیون EGP را به هر وزارتخانه هدایت می کند تا کار را برای حذف سریع تاسیسات در تضاد با توسعه جاده کمربندی جدید به سرعت انجام دهد.

السید گفت که تصویب بودجه بخشی از علاقه رهبری سیاسی در اجرای پروژه های جاده ملی است. وی خاطرنشان کرد که این امر همچنین نشان دهنده علاقه به اجرای تصمیمات صادر شده توسط ریاست شورای وزیران در مورد توسعه جاده کمربندی است.

وزیر تاکید کرد که این کشور به دلیل اهمیت استثنایی آنها برای منافع شهروندان مصر ، گام های مهمی را برای اجرای پروژه های جاده ملی برمی دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که افزایش هزینه های دولت برای سیستم های جاده ای کشور به کاهش قابل توجه درصد تصادفات جاده ای کمک کرده است.

السید گفت که وزارت وی مایل به پشتیبانی و نظارت بر اجرای پروژه های ملی در حال انجام است.

وی افزود: توسعه جاده کمربندی با هدف افزایش سطح خدمات جاده ای با انجام کارهای توسعه که تضمین می کند جاده می تواند وسایل نقلیه بیشتری را حمل کند.

در اکتبر گذشته ، ال سعید موافقت کرد که برنامه وزارت حمل و نقل را برای سال مالی 2020/21 تحت رهبری اداره کل راه ها ، پل ها و حمل و نقل زمینی (GARBLT) تقویت کند. برای تکمیل مراحل اجرای پروژه توسعه جاده کمربندی بزرگ قاهره و اطمینان از تکمیل آن در برنامه زمانبندی شده ، 1 میلیارد EGP در اختیار آن قرار خواهد گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *