وزارت تعاون بین الملل در اصلاحات ساختاری پیشرفت می کند ، نظارت بر پروژه در سال 2020: وزیر

[ad_1]

رانیا المشات وزیر همکاری بین المللی مصر روز چهارشنبه نتایج نظارت دوره ای بر پروژه های ملی را در جلسه عمومی مجلس نمایندگان ارائه داد.

این جلسه به ریاست حنفی گبالی ، رئیس پارلمان تازه انتخاب شده ، برگزار شد. وزیر المشات در حین ارائه گفت که وزارتخانه وی چندین گام در اصلاحات ساختاری و بازسازی آن برداشته است. این اتفاق افتاد تا وزارت بتواند از کارآیی و اثربخشی در ردیابی پروژه های فعلی اطمینان حاصل کند.

این به عنوان بخشی از فرمان ریاست جمهوری 303 Coop وزارت همکاری های بین المللی در سال 2004 است که مربوط به نظارت و نظارت بر آژانس های ملی است که از بودجه توسعه خارجی بهره مند می شوند. بررسی ها بخش مهمی از سیاست کلی اقتصادی مصر را برای دستیابی به اولویت های توسعه ملی تشکیل می دهد.

وزیر گفت: “سازماندهی مجدد اداره کل مسئول نظارت بر پروژه هایی که توسط شرکای توسعه مصر تأمین می شود ، برای افزایش کارآیی آنها بسیار مهم است.” “علاوه بر این ، 98٪ از پروژه های تأمین شده طبق برنامه ریزی پیش می روند.

وزیر اضافه کرد که در دوره مارس تا دسامبر سال 2020 ، وزارت همکاری بین المللی چندین سیستم عامل را با بسیاری از ذینفعان ترتیب داد تا همه شرکای چندجانبه و دو جانبه را گرد هم آورد.

این امکان هماهنگی برای ساده سازی اهداف توسعه را مطابق با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) فراهم می کند. سپس به طور دوره ای برای بررسی چالش ها و پیشرفت ها به نخست وزیر ارائه می شود.

وزیر المشات خاطر نشان کرد که نتایج جلسات و نظارت های دوره ای نشان می دهد که در ژانویه 2020 ، 28٪ از پروژه ها در اجرای آنها با چالش روبرو هستند. در پایان دسامبر سال 2020 ، این فقط به 2٪ کاهش یافته بود و حدود 98٪ پروژه ها در دست اجرا بودند که بدون محدودیت اجرا می شدند.

بر اساس گزارش سالانه وزارت همکاری های بین المللی برای سال 2020 ، این وزارتخانه توافق نامه های مالی توسعه را به ارزش 9.8 میلیارد دلار تأمین کرده است. از این میزان ، 6.7 میلیارد دلار برای تأمین بودجه پروژه های مستقل و 3.1 میلیارد دلار برای حمایت از بخش خصوصی مصر هزینه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *