وزارت فرهنگ از 14 تا 16 ژانویه 6 کنسرت را از یوتیوب پخش خواهد کرد

[ad_1]

وزارت فرهنگ مصر آخر هفته جاری شش کنسرت و نمایش نادر از طریق کانال یوتیوب خود با حضور طیف گسترده ای از هنرمندان به صورت زنده پخش خواهد کرد.

در 14 ژانویه ، این وزارتخانه از ساعت 8 شب یک شب زنده داری را متمرکز بر نیجریه به عنوان بخشی از برنامه “خانواده خود را بشناسید” برای ارائه فرهنگ های آفریقایی پخش می کند.

کنسرت دیگری توسط اسباب بازی مصری Marimba Nesma عبدالعزیز در ساعت 21:00 ارائه خواهد شد ، جایی که وی در آنجا موسیقی متنوع شرقی و بین المللی را اجرا خواهد کرد. به دنبال آن کنسرتی با اجرای گروه مشهور ماسار اگبری برگزار خواهد شد.

یک عصر نادر در خانه اپرا با تمرکز بر محمود یاسین بازیگر فقید مصری در 15 ژانویه برگزار می شود. در طول این رویداد ، یک فیلم مستند از این بازیگر ارائه خواهد شد که به او نشان می دهد چگونه درباره زندگی هنری و مهمترین نقش هایش صحبت می کند.

وزارت نمایش را ارائه می دهد ، زکی ، نوشته شده توسط لنین الرملی در ساعت 22:00. این نمایش با بازی حسین فهمی ، عمر الحریری و هلا فاهر حول محور یک استاد دانشگاه است که یک پست مهم وزیری را در اختیار دارد و سعی می کند اشتباهاتی را که با او روبرو می شود اصلاح کند.

مستندی درباره لیلا طاهر بازیگر مشهور مصری در تاریخ 16 ژانویه به نمایش در می آید.

ایناس عبدالدیم وزیر فرهنگ گفت تقاضای روزافزونی برای محتوای فرهنگی که در کانال YouTube این وزارتخانه ارائه می شود وجود دارد.

وی افزود كه خدمات فرهنگی آنلاین به یكی از ابزارهای م ofثر در اشاعه روشنگری ، به ویژه در دوره شیوع ویروس كرونا (COVID-19) ، تبدیل شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *