وزارت محیط زیست مرحله دوم مبارزات Eco Egypt را آغاز می کند

[ad_1]

یاسمین فواد ، وزیر محیط زیست مصر روز چهارشنبه اعلام کرد که این وزارتخانه از طریق پروژه ادغام تنوع زیستی در توسعه گردشگری در حال آماده سازی برای آغاز مرحله دوم مبارزات Eco Egypt است.

وی افزود كه وزارت او همچنین در حال انجام ارزیابی استراتژیك زیست محیطی برای منطقه جنوب دریای سرخ است زیرا در حال تلاش برای ایجاد الگوی جامع برای توسعه استانداردهای پایداری در بخش هتل های جهانگردی به عنوان بخشی از مطالعه فنی برای بخش هتل در مصر است.

فواد خاطرنشان كرد كه وزارت محيط زيست در تلاش است تا بوم گردي را توسعه داده و استانداردهاي پايدار و گردشگري را در مصر ادغام كند.

در سال 2020 ، پروژه ادغام تنوع بیولوژیکی در توسعه گردشگری ، کمپین ملی Eco Egypt را آماده کرد.

کمپین اکو مصر با همکاری وزارت گردشگری و آثار باستانی و وزارت اطلاعات انجام می شود و هدف آن حمایت از بوم گردی و ذخایر طبیعی و افزایش آگاهی از محیط زیست در بین شهروندان است.

این کمپین با هدف ترویج اکوتوریسم در مصر از طریق یک وب سایت و تعدادی از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، علاوه بر انتشاراتی که ثروت مصر را در ذخایر طبیعی شامل مناظر زیبا ، حیوانات ، پرندگان و گیاهان پوشش منحصر به فرد نشان می دهد ، به مدت دو سال ادامه خواهد داشت. این کمپین شامل ارتقا 13 13 ذخیره گاه طبیعی است.

از طریق این کمپین ، وزارت محیط زیست سخنرانی های زیادی را در دانشگاه های مختلف مصر برای افزایش آگاهی زیست محیطی از ذخایر طبیعی در میان جوانان ترتیب می دهد.

علاوه بر این ، هیأتی از مقامات ارشد صربستان ، دیپلمات ها و نمایندگان سازمان های بین المللی معتبر در بلگراد در اواخر دسامبر از ذخایر دریای سرخ بازدید کردند تا از ابتکارات بوم گردی در مصر مطلع شوند. این دیدار به عنوان بخشی از ابتکار عمل Eco Egypt انجام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *