وزارت مسکن تقاضای توزیع زمین در مجموع 5500 ارباب فئودال را در سال 2020 دریافت می کند.

[ad_1]

وزیر مسکن ، تاسیسات و جوامع شهری مصر ، عاصم الغزار اعلام کرد که اداره جوامع شهری جدید (NUCA) وابسته به وزارتخانه 2035 درخواست تخصیص زمین در سال 2020 دریافت کرده است.

این درخواست ها سال گذشته به عنوان بخشی از سازوکار تخصیص زمین گرا بازار که 737 قطعه زمین با ارزش کل 5500 فدران را پوشش می دهد ، ارائه شده است.

الغزار گفت که حدود 35٪ از ارزش این زمین ها با انتقال مکانیزم برای فراهم کردن بیش از 2 میلیون فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم به دلار آمریکا پرداخت می شود.

ولید عباس ، دستیار وزیر مسکن NUCA ، گفت که بخش برنامه ریزی دولت تقریباً 124 مصوبه از سوی وزرا برای طراحی شهری و برنامه ریزی پروژه های املاک و مستغلات صادر کرده است. مساحت آنها در حدود 75000 فدران در 15 شهر جدید است.

عباس افزود كه طرحهای مسكونی كوچكی برای شهروندان از تمام بخشهای اجتماعی برای ساختن خانههای خانوادگی خود ارائه شده است ، زیرا در سال 2020 بخش مسكن اجتماعی حدود 3098 قطعه زمین را با پوشش 185 خوراك فراهم كرده است.

این علاوه بر 2895 قطعه زمین است که در مجموع 345 فددان را پوشش می دهد ، همراه با 1042 واحد مسکونی لوکس کاملاً کامل که بین مهاجران مصری توزیع می شود.

عباس گفت که این وزارتخانه حدود 137000 واحد مسکونی به شهروندان مصری پیشنهاد داده است ، از جمله 7،796 خانه که به عنوان بخشی از پروژه های مسکن دولتی جانا ، دار مصر و ساکان مصر ارائه شده اند.

بخش برنامه ریزی NUCA هفت طرح جامع را برای شهرهای مالاوی جدید ، مد جدید ، جدید 6 اکتبر ، برنامه های جدید توسعه Kena ، New Luxor ، New Sphinx و New Rashid تصویب کرده است. “عباس گفت:” این علاوه بر تصویب برنامه های دقیق است. برای مناطق توسعه در برخی از شهرها ، از جمله محله های آمریکای لاتین New Alamein ، مناطق New Chiba ، مناطق شیخ زاید ، و منطقه ساحلی New Alamein City با مساحت تقریبی 300000 ارباب فئودال. “

وی خاطرنشان کرد که یک واحد نظارت برای جوامع جدید شهری در بخش برنامه ریزی و پروژه های NUCA ایجاد شده است. هدف این دستگاه اندازه گیری و ارزیابی اثربخشی اجرا و اثربخشی برنامه ها و سیاست های انجام شده به منظور دستیابی به توسعه جامع شهری پایدار برای جوامع جدید شهری است.

این واحد با تدوین برنامه های توسعه هدفمند و حفظ وضعیت پیچیده برای توسعه شهری ، پیشرفت روند توسعه پایدار شهری در شهرهای جدید را اندازه گیری خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *