وزارت نفت قراردادهای طلا به ارزش 13 میلیون دلار برای سرمایه گذاری امضا می کند

[ad_1]

اداره منابع معدنی مصر (EMRA) وابسته به وزارت نفت و منابع معدنی ، پنج قرارداد جستجو و اکتشاف طلا را با شرکت های کانادایی و مصری منعقد کرده است.

ارزش این قراردادها ، اولین معاملات طلا در مصر ، در کل 13 میلیون دلار است و 13 بخش را پوشش می دهد. این نتایج اولین مناقصه جهانی ارائه شده توسط مصر در سال 2020 است و نتایج آن در نوامبر گذشته اعلام شد.

این قراردادها شامل سه قرارداد با شرکت کانادایی Lotus Gold ، یک شرکت بین المللی است که در زمینه اکتشاف طلا در 11 بخش با سرمایه گذاری کل 9 میلیون دلار فعالیت می کند.

قرارداد اضافی با سرمایه گذاری به ارزش 3 میلیون دلار با شرکت معدن و تولید مصر (MEDAF) منعقد شد. علاوه بر این ، قرارداد دیگری با استخراج طلا با شرکت مصری Ebdaa منعقد شد که طبق آن سرمایه گذاری کل حدود 1 میلیون دلار خواهد بود.

وزیر نفت و منابع معدنی تارک ال مولا گفت که امضای اولین قراردادهای استخراج طلا در مصر اهمیت تغییرات در قوانین و مقررات معدن را نشان می دهد. آنها به نوبه خود تأثیر مثبتی بر جو سرمایه گذاری در این بخش داشتند.

ال مولا تأیید کرد که وزارتخانه وی در تلاش است تا از سرمایه گذاری در معدنکاری پشتیبانی کند ، تا به سرعت از پس چالش ها برآید. این کار همچنین پایان کار برای اطمینان از بهترین نتایج و بازده هر دو طرف این سرمایه گذاری ها را به همراه خواهد داشت.

وزیر گفت ، علاوه بر این ، علاقه شرکت های مصری برای سرمایه گذاری در اکتشاف طلا یکی دیگر از موارد مهم است که باعث غنی سازی استخراج و تقویت نقش سرمایه ملی در این منطقه حیاتی می شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد که قرارداد های باقی مانده به طور متوالی در دوره بعدی امضا می شود و سایر شرکت ها برنده این پیشنهاد هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *