وزارت نفت پیشنهاد می کند برای تقویت گردشگری ، قیمت سوخت جت را تا پایان سال 2021 کاهش دهد

[ad_1]

وزارت نفت و منابع معدنی اعلام کرده است که قیمت سوخت جت به 15 سنت در هر گالن کاهش می یابد که از 21 ژانویه تا پایان سال اعمال می شود.

یک جلسه سطح عالی دولت برای آغاز ابتکار عمل در حمایت از بخشهای جهانگردی و هواپیمایی کشوری در مصر برگزار شد.
در این نشست تارک ال مولا وزیر نفت و منابع معدنی ، خالد الانانی وزیر گردشگری و آثار باستانی و محمد منار عنابا وزیر هواپیمایی کشوری حضور داشتند.

در این دیدار ، وزرا در مورد چندین موضوع مهم در حمایت و تحریک بخش های گردشگری و هواپیمایی کشوری در مصر گفتگو کردند. این امر در سایه هماهنگی مداوم و همکاری کامل بین سه وزارتخانه در حمایت از این فعالیتهای حیاتی صورت می گیرد.

هدف از این اقدام کمک به بخشهای جهانگردی و هواپیمایی کشوری در رفع چالشهای ایجاد شده توسط ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) و تأثیرات همه گیر بر این دو بخش است.

از طرف خود ، العنانی این ابتکار را ستود ، که به گفته وی سهم مثبتی در افزایش ترافیک گردشگران به مصر خواهد داشت. این کار با ایجاد انگیزه در شرکتهای مسافرتی بین المللی برای افزایش تعداد سفرهای خود به مقاصد گردشگری در کشور انجام خواهد شد. این امر به ویژه از آنجائیکه فعالیتهای بخش هواپیمایی کشوری تأثیر مستقیم بر گردشگری دارد.

انابا گفت که با ابتکارات خود ، بخش نفت دائماً نقشی نوآورانه در حمایت از هواپیمایی بر عهده دارد. مورد اول همچنین نقش مهمی در تأمین سوخت هواپیمایی به تمام فرودگاه های سراسر کشور دارد ، با انابا افزود که هماهنگی و همکاری کاملی بین بخش نفت ، هواپیمایی کشوری و گردشگری وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *