وزارت گردشگری ، ذینفعان در حال بحث در مورد اصلاحیه قانون شرکت های مسافرتی هستند

[ad_1]

خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی مصر روز دوشنبه با چند نماینده بخش گردشگری دیدار و درباره اصلاحیه قانون شرکت های مسافرتی در مصر گفتگو کرد.

در این جلسه احمد الوسیف ، رئیس فدراسیون اتاق های گردشگری مصر حضور داشت. و همچنین رئیس و اعضای کمیته مدیریت اتاق شرکت های مسافرتی و مسافرتی و آژانس ها ؛ و مشاور حقوقی و ر headsسای وزارت گردشگری و آثار باستانی.

در این جلسه پیش نویس اصلاحیه قانون 38/1977 در مورد سازماندهی فعالیتهای شرکتهای جهانگردی در مصر مورد بررسی قرار گرفت که با قانون by 118/1981 اصلاح شد.

در این جلسه ، حاضران در مورد امکان اصلاح برخی از مواد قانون برای تضمین حقوق شرکت های جهانگردی و گردشگری بحث و تبادل نظر کردند. این امر همچنین به آنها کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشند تا با آخرین روند صنعت گردشگری مطابقت داشته باشند.

علاوه بر این ، اصلاحیه مربوط به مقالات مربوط به دیجیتالی سازی ، مدیریت و سایر خدمات گنجانده شده است که به نفع کل بخش گردشگری است.

در پایان سال 2020 ، دولت مصر لایحه اصلاح مقررات قانون 19/1973 در مورد هتل ها و مراکز گردشگری را که به هیئت دولت ارسال شد ، تکمیل کرد.

قانون حاکم بر ایجاد فدراسیون اتاق های گردشگری مصر ، که به سال 1968 برمی گردد ، نیز در حال اصلاح است. این به عنوان بخشی از همکاری مداوم بین وزارت گردشگری و آثار باستانی ، فدراسیون و اتاق های گردشگری برای به روزرسانی کلیه قوانین مربوط به بخش گردشگری در مصر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *