وزرای تجارت و تولید نظامی توافق نامه ای برای تولید اتوبوس های برقی امضا می کنند

[ad_1]

وزیر تجارت و صنعت مصر نوین گیمه و وزیر تولید نظامی محمد احمد مرسی شاهد امضای توافق نامه تولید مشترک برای تولید اتوبوس های برقی در مصر بودند.

این توافق نامه توسط کارخانه تانک M1A1 (کارخانه نظامی 200) و شرکت تولید کننده خودروهای تجاری (MCV) به امضا رسید.

گاما گفت این توافق از روند فعلی دولت مصر برای گسترش استفاده از وسایل نقلیه با انرژی پاک پشتیبانی می کند.

وزیر به اهمیت گسترش چارچوب همکاری های صنعتی بین دولت و شرکت های مختلف بین المللی و ملی که در ظرفیت تولید بازار مصر فعالیت می کنند ، اشاره کرد.

این مزیت مکان یابی صنعت وسایل نقلیه الکتریکی در کشور و انتقال کلیه تجارب بین المللی و فناوری های به کار رفته در این زمینه به صنعت ملی را خواهد داشت.

وی خاطرنشان كرد كه وزارتخانه وی در حال حاضر در حال تدوین استراتژی جامع برای صنعت خودرو در مصر و صنایع غذایی است. این استراتژی مبتنی بر به حداکثر رساندن مزایای همه عناصر و پتانسیل بزرگ اقتصاد مصر است.

این همچنین تضمین می کند که یک صنعت اتومبیل واقعی راه اندازی می شود که نیازهای بازار محلی و همچنین صادرات به بازارهای منطقه ای و جهانی را برآورده می کند.

گاما خواستار افزایش حداکثر این امتیاز با ظرفیت تولید بزرگ تحت هدایت وزارت تولید نظامی و بخش خصوصی شد. این امر بر توسعه بخشهای مختلف صنعتی به ویژه صنعت خودرو تمرکز خواهد داشت.

از طرف خود ، مرسی گفت که هدف از امضای این توافق نامه همکاری مشترک در انتقال و بومی سازی فناوری تولید اتوبوس های برقی است.

وی تأکید کرد که وزارت تولید نظامی تلاش می کند تا با تولید و توانایی های فن آوری خود نیازهای بازار محلی برای محصولات مختلف را تأمین کند. وی همچنین این واقعیت را در نظر می گیرد که کارمندان کشور در این بخش در بالاترین سطح از نظر فنی آموزش دیده اند.

وی تصریح کرد که افزایش تقاضا در بازار محلی فرصت مهمی برای توسعه صنعت خودرو در مصر است. این به نوبه خود منجر به تهیه ارز خارجی می شود که در غیر این صورت صرف واردات خودروهای کاملاً ساخته شده می شود.

کریم گبر ، مدیرعامل MCV مصر ، گفت که شرکت وی یک شرکت سهامی و نماینده یک شرکت اتوبوسرانی آلمان است. این گواهینامه های کیفیت بسیاری دارد که روند جهانی در حال رشد برای این نوع وسایل را در نظر می گیرد تا تأثیر وسایل نقلیه سنتی را هم بر محیط زیست و هم اقتصاد کاهش دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *