وزرای حمل و نقل و نفت مصر برای تشریح تلاش های دولت در پارلمان حضور یافتند

[ad_1]

مجلس نمایندگان مصر یکشنبه وزیر حمل و نقل کامل الوزیر و وزیر نفت و منابع معدنی تارک ال مولا را برای تشریح تلاش های وزارتخانه های خود برای اجرای برنامه های دولت پذیرا خواهد شد.

این اقدام به عنوان بخشی از تصمیم کمیته عمومی پارلمان برای فراخوانی مصطفی مادبولی نخست وزیر و 18 وزیر دیگر برای ارائه موضع وزارت خود در مورد اجرای برنامه صورت می گیرد. این مطابق با اصل 136 قانون اساسی و مواد 26 و 27 آیین دادرسی است.

همچنین روز یکشنبه ، چندین کمیته ویژه جلسات خود را از سر می گیرند تا در مورد تعدادی از لایحه ها و درخواست های توجیهی بحث کنند. این علاوه بر بحث در مورد برنامه های کاری تعدادی از کمیته ها در اولین جلسه مجلس نمایندگان جدید است.

کمیته برنامه و بودجه بر اجرای توصیه های دولت که در گزارش عمومی گزارش های نهایی بودجه عمومی ایالت وجود دارد ، نظارت می کند. این همچنین شامل مقامات دولتی اقتصادی و سازمان ملی تولید نظامی برای سال مالی (FY) 2018/19 است.

در ضمن ، کمیته امور خارجه در اولین جلسه عادی دوره دوم قانونگذاری درباره دیدگاههای اعضای خود در مورد برنامه کاری کمیته بحث خواهد کرد. کمیته امور آفریقا درباره نقش آژانس مشارکت توسعه مصر در حمایت از روابط مصر و آفریقا گفتگو خواهد کرد.

کمیته کار سخنرانی وزیر حقوق بشر محمد صافان در مجلس نمایندگان را طی جلسه عمومی در 25 ژانویه بررسی خواهد کرد. کمیسیون کشاورزی لایحه دولت در مورد منابع آب و آبیاری را مورد بررسی قرار خواهد داد.

کمیته آموزش و تحقیقات در حال بحث در مورد لایحه ای است که توسط دولت تحت عنوان “ایجاد یک نهاد مصری برای تضمین کیفیت و اعتبار سنجی در آموزش فنی و حرفه ای و آموزش” ارائه شده است. این کار با همکاری کمیته برنامه و بودجه انجام می شود.

روز دوشنبه ، مجلس نمایندگان با استقبال از وزیر دارایی محمد میت و وزیر همبستگی اجتماعی ، نوین الکاباج ، جلسات خود را ادامه می دهد. روز سه شنبه ، عمر مروان وزیر دادگستری آنها را پیگیری می کند.

محمد شاکر وزیر برق و انرژی های تجدیدپذیر و آسم الغزار وزیر مسکن ، تاسیسات و جوامع شهری روز چهارشنبه احضار می شوند. در خبرهای دیگر پنجشنبه ، پارلمان خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی و هلا زاید وزیر بهداشت و جمعیت را خواهد شنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *