وزیران ورزش ، بهداشت درباره اقدامات علیه COVID-19 در مسابقات جهانی هندبال بحث کردند

[ad_1]

اجلاس سطح بالا برای بررسی اقدامات بهداشتی علیه ویروس کرونا (COVID-19) در مسابقات جهانی هندبال مردان 2021

اشرف صبحی وزیر جوانان و ورزش مصر و هلا زاید وزیر بهداشت و جمعیت مصر به همراه سران هیئت های شرکت کننده در مسابقات در این نشست شرکت کردند.

این جلسه شامل بحث در مورد تمام اقدامات و کنترل های بهداشتی بود که برای حفظ سلامت و ایمنی همه شرکت کنندگان در مسابقه که مصر در حال حاضر میزبان آن است ، انجام می شود.

صبحی گفت که او تمام مناطقی را که تیم های رقیب و شرکت کنندگان در آن قرار دارند نظارت می کند و همچنین دولت مصر نظارت دقیق بر اجرای اقدامات بهداشتی و کنترل ها علیه COVID-19 را انجام می دهد. این پیگیری طبق یک برنامه پزشکی و بهداشتی انجام می شود که با هماهنگی وزارت بهداشت و جمعیت تهیه شده است.

از طرف خود ، زاید گفت که وضعیت ویروس کرونا در مصر پایدار است ، و افزود که دولت مصر در مورد محافظت ها و کنترل های بهداشتی برای محدود کردن شیوع ویروس همچنان محکم است.

وی خاطرنشان کرد که هماهنگی درمورد تستهای PCR که علاوه بر روشهای عقیم سازی که در طول روز اعمال می شود ، برای همه شرکت کنندگان در مسابقات انجام می شود.

در این جلسه ، هر دو وزیر گفتند که موارد تایید شده از عفونت در بین شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی ، که نیازی به درمان بیمارستان ندارند ، در یک هتل جدا می شود.

مواردی که نیاز به مراقبت های پزشکی شدید دارند به یک بیمارستان تخصصی در وزارت بهداشت و جمعیت منتقل می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *