وزیر امور خارجه در فارغ التحصیلی دیپلمات های جدید شرکت می کند

[ad_1]

سامه شکری وزیر امور خارجه مصر روز یکشنبه در مراسم فارغ التحصیلی دو دسته جدید از اتشهای دیپلماتیک در کاخ تحریر در قاهره شرکت کرد.

در مراسم فارغ التحصیلی سفیر عمر عامر ، دستیار وزیر امور خارجه در امور دیپلماسی و کنسولی و سفیر خالد رادی ، دستیار وزیر امور خارجه و مدیر موسسه مطالعات دیپلماتیک حضور داشتند.

احمد حافظ ، سخنگوی وزارت امور خارجه ، گفت که وزیر به دیپلمات های جدید پیوستن به وزارت تبریک گفت و برای آنها در وظایف آینده آرزوی موفقیت کرد.

شکری بر میزان مسئولیت سپرده شده به آنها ، به ویژه در حفاظت بیشتر از منافع مصر در خارج از کشور و همچنین نقش مهم آنها در دستیابی به اهداف عالیه دولت مصر ، تأکید کرد.

وی واقعیت و مقیاس دستاوردهای بی سابقه را در داخل کشور روشن کرد و مسئولیت آنها در مراقبت از منافع مصری های خارج از کشور و توجه لازم را به آنها معطوف کرد.

در طول این مراسم ، تلاش های انجام شده برای ارتقا the مهارت های دو گروه جدید ، متشکل از 52 و 53 وابسته جدید ، در طول دوره آموزش در این موسسه بررسی شد.

همچنین مروری بر کلیه توانایی های مورد استفاده برای تهیه محتوای گسترده آموزش در راستای توسعه کارهای پیشرفته دیپلماتیک به آنها انجام شد. این علاوه بر دوره آموزش بود ، که در آن دوره وابستگان جدید به مهارت ها و توانایی های عالی دست یافتند که آنها را برای نمایندگی مصر در خارج از کشور واجد شرایط می کرد.

دو بسته جدید شامل 33 دیپلمات ، از جمله 14 زن دیپلمات ، از رشته های مختلف ، از جمله علوم سیاسی ، حقوق ، مدیریت بازرگانی ، داروسازی و پزشکی است. این دو قرعه به نام سفیر منیر زهران و سفیر مشیرا خطاب نامگذاری شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *